Tekno Kenar

  Skyrim Nintendo Switch nihayet çıkıyor

  Skyrim çıkalı 6 yıl geçti fakat hâlâ en sevilen açık dünya RPG’lerinden birisi. Oyun önümüzdeki aylarda Nintendo Switch için de çıkacak.

  Skyrim Nintendo Switch nihayet çıkıyor

  Geçtiğimiz yıl Nintendo Switch tanıtılırken, en büyük sürpriz The Elder Scrolls V: Skyrim ile yaşanmıştı. Fakat o tarihten bu yana kimseden ses seda çıkmadı, oyuncular uzun süre bekledi. Bugün ki Nintendo Direct ile de nihayet Skyrim’in çıkış tarihini öğrenmiş olduk.

  Skyrim Nintendo Switch ne zaman çıkıyor?

  The Elder Scrolls V: Skyrim’in Nintendo Switch versiyonu, 17 Kasım 2017 tarihinde hem Amerika hem de Avrupa’da resmen satışa çıkacak. Oyun ilk olarak 11 Kasım 2011’de PC, PS3 ve Xbox 360 platformlarına çıkış yaparken neredeyse tam 6 yıl sonra Switch sürümüyle geri dönüş yapıyor.

  Skyrim’in Switch sürümü farklı olacak

  Skyrim’in Switch versiyonunda asıl oyunun yanı sıra Dragonborn, Dawnguard ve Hearthfire ek paketleri de yer alacak. Ayrıca oyunda bazı farklı özellikler de bekleniyor. Örneğin oyunu hareket kontrolcüsüyle oynayabilecek, silahları elinizle savurabilecek, kilitleri gerçek kapı açar gibi kullanabileceksiniz. Hatta Joy-Con ile yay kullanıp nişan almak da mümkün olacak. Ayrıca daha önce gördüğümüz Zelda temalı zırh ve silahlar da oyuna eklenecek.

  Geçtiğimiz yıl Nintendo Switch, Wii U’nun yarattığı hayal kırıklığını tedavi ederken, yapımcı firmaların da ilgisini çekmişti. Skyrim’in yanı sıra bugün Bethesda tarafından DOOM ile Wolfenstein 2: The New Colossus da Switch için duyuruldu.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Skyrim Nintendo Switch nihayet çıkıyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Skyrim Nintendo Switch nihayet çıkıyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Skyrim Nintendo Switch nihayet çıkıyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?