Snapchat, 6.5 Milyon Beğenisi Olan Facebook Sayfasını Kapattı

Son zamanların en başarılı ve en çok beğenilen soyal medya platformu Snapchat, 6.5 milyon beğeniye sahip Facebook sayfasını kapattı.

Snapchat, 6.5 Milyon Beğenisi Olan Facebook Sayfasını Kapattı
Snapchat, 6.5 Milyon Beğenisi Olan Facebook Sayfasını Kapattı Tekno Kenar

Snapchat uygulaması özellikle genç kullanıcılar arasında kısa sürede yaygınlaştı. Snapchat’in teknoloji ve sosyal medya dünyasına getirdiği harika ve özgün yenilikler sayesinde popülerliği attı.  Geçtiğimiz dönemde WhatsApp ve Instagram gibi fenomen uygulamaları bünyesinde bulunduran Facebook, Snapchat’i satın almak istedi. Fakat Snapchat, bu satın alma isteğini reddetti. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Facebook, çareyi Snapchat’i taklit etmekte buldu.

 “Satın alamıyorsam taklit ederim” diyen Facebook, Snapchat’in özgün “Stories” özelliğini Instagram uygulamasına ekledi.  Facebook’un bu davranışı sonucu iki sirket arasındaki ilişkiler ve bağlar kopma noktasına geldi.

Bu olaylardan sonra, kesin sebebi henüz belli olmasa da, Snapchat, 6.5 milyon beğenisi olan sayfasını kapattı. Kapatılmasının bir başka olası sebebi ise, Snapchat’in bu sayfadaki en son yaptığı paylaşımın 2013 yılına ait olması ve sayfanın yıllardır pasif olması.

Snapchat, 6.5 Milyon Beğenisi Olan Facebook Sayfasını Kapattı Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Snapchat, 6.5 Milyon Beğenisi Olan Facebook Sayfasını Kapattı Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün