Snapchat Hikayeler Değişiyor!

Snapchat ile özleşen özelliklerden birisi olan hikayeler özelliğine yeniliklerin getirileceği belirtildi.

Snapchat Hikayeler Değişiyor!
Snapchat Hikayeler Değişiyor! Tekno Kenar

Son dönemlerin en çok konuşulan sosyal medya uygulamalarından birisi olan Snapchat yeni özellikleriyle birlikte kullanıcıların daha pratik bir sosyal ağ kullanmasını sağlayacak. Özellikle Snapchat denildiğinde akla ilk gelen özelliklerden bir tanesi hikayeler olurken kullanıcıların yenilenen hikayeler özelliği ile birlikte hikaye izleme konusunda pek çok avantaja sahip olacak.

Kontrol Kullanıcılarda Olacak

Yapılan resmi açıklamalara göre hikayeler özelliğinden yapılan en önemli yenilik otomatik olarak ilerleme özelliğinin kapatılması. Özellikle hikayeler özelliğini kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren eleştirilen bu durum yeni güncelleme ile birlikte artık giderilecek. Bu bakımdan artık kullanıcılar ekrana dokunmadan hikayeler ilerlemeyecek ve içerikler daha uzun süre incelenebilecek.

Listeleme Özelliği Geldi

Hikayeler için geliştirilen diğer bir yenilik ise listeleme özelliğinin gelmesi. Hikayeler paylaşan kullanıcılar arasından yapılacak liste ile birlikte sırayla tüm kullanıcı hikayelerinin izlenebilmesi mümkün olacak. Bu bakımdan özellikle hikayeler özelliğini kullanan kullanıcılar için yeni güncelleme büyük bir kolaylık getirecek.

Bu açıdan yapılan resmi açıklamaların ardından bu alanda oldukça olumlu dönüşler yapılırken güncellemenin kullanıcılara ne zaman sunulacağı şu an için bilinmiyor. Fakat önümüzdeki günlerde test süreçlerinin ardından uygulamaların yeni özelliklerinin kullanıma sunulması bekleniyor. Bu bakımdan çok kısa süre içerisinde Snapchat yeni özellikler ile sektördeki gücünü aynı şekilde sürdürmeye devam edebilecek.

Snapchat Hikayeler Değişiyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Snapchat Hikayeler Değişiyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün