Snapchat’e Reklamlar Geliyor!

Son dönemlerde pek çok farklı yeniliğin getirildi Snapchat’te reklam döneminin başlayacağı belirtildi.

Snapchat’e Reklamlar Geliyor!
Snapchat’e Reklamlar Geliyor! Tekno Kenar

Snapchat adı verilen sosyal uygulama 100 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği bir duruma gelirken gösterilen bu ilgi uygulamanın daha da gelişmesini sağladı. Bugüne kadar pek çok farklı özellikleri ile farklı olmayı başaran Snapchat, kullanıcılar tarafından da bu özellikleriyle ilgi çekti.

Güncellemeler Sürüyor!

Geçtiğimiz günlerde yapılan son güncellemelerde otomatik izleme özelliği gibi farklı özelliklerin kullanıma sunulduğu Snapchat’e yeni bir güncelleme daha gelecek. Yapılan resmi açıklamalarda özellikle halka arz dönemiyle birlikte Snapchat’te paylaşılan snaplerin arasında reklamların gireceği ve reklam döneminin de böylece başlayacağı açıklandı.

Gelirler Artacak

Snapchat’te reklam döneminin başlatılması kuşkusuz Snapchat için gelirleri arttıracak bir durum. Bu bakımdan yüksek gelir elde edilmiş olsa da reklam dönemi ile birlikte gelirler de daha da yükseliş yaşanabilecek.

Güncelleme ile ilgili yapılan açıklamalarda pek çok Android telefonlara güncellemenin sunulduğu belirtilirken önümüzdeki günlerde hem iOS hem de Android cihazlarının tümüne yeni güncelleme sunulacak ve böylece reklam dönemi resmen başlatılmış olacak.

Facebook, Instagram ve Twitter gibi pek çok sosyal medya sitesinde reklamlar önemli bir pazarın oluşmasını sağlarken Snapchat için de böyle bir imkanın getirilmesi, artık reklam verenler için yeni bir reklam mecrasının oluşmasını sağlayacak. Reklam servisleri ile ilgili fiyatlar açısından şu ana kadar herhangi bir detaya ulaşılması da özelliğin resmen kullanıma sunulması ile birlikte bu konuda bilgilere ulaşmak mümkün olabilecek.

Snapchat’e Reklamlar Geliyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Snapchat’e Reklamlar Geliyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?