Tekno Kenar

  Sonic Forces: Speed Battles mobil versiyonu Android ve iOS için çıktı

  Beklenen SEGA oyunu Sonic Forces: Speed Battles mobil versiyonu Android ve iOS için çıktı.

  Sonic Forces: Speed Battles mobil versiyonu Android ve iOS için çıktı

  Sonic gibi büyük bir marka elinizde olunca, farklı tarzlar denemekten de çekinmiyorsunuz. SEGA da bu sebeple düzenli olarak App Store ile Google Play Store için çeşitli Sonic oyunları çıkarmaya devam ediyor ve eğer takip ediyorsanız, nasıl bir formül izlediklerini az çok biliyorsunuzdur.

  Sonic Forces: Speed Battles mobilde yine Lootbox sistemi var

  Şimdi ise Sonic Forces: Speed Battles çıktı ve ilk defa seride lootbox sistemi içeren bir oyun karşımızda. Bugünlerde başta EA olmak üzere pek çok yapımcı ve dağıtımcı bu metodu kullanırken, görünüşe göre SEGA da pastadan pay kapmak istiyor.

  Ayrıca diğer Sonic oyunlarının aksine, bu sefer Sonic Forces: Speed Battles’da ilk defa PvP multiplayer modu da yer alıyor. Oyunda koşup dünyanın diğer bölgelerindeki gerçek oyuncularla mücadele ediyorsunuz. Ayrıca başta Sonic olmak üzere Amy, Tails, Knuckles, Shadow, Rogue, Omega ve Vector gibi serinin ‘ikonik’ karakterleri de yer alıyor.

  Sonic Forces: Speed Battles mobil için ilk izlenimler olumlu

  Lootbox sistemi olsa da şimdiye kadar Sonic Forces: Speed Battles için oyuncuların ilk izlenimleri olumlu çünkü oyun içi para birimiyle de yükseltmeleri yapmak mümkün. Henüz ‘pay to win’ olup olmadığından emin değiliz fakat zamanla belli olacaktır.

  Sonic Forces: Speed Battles Mobili, iOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Sonic Forces: Speed Battles mobil versiyonu Android ve iOS için çıktı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Sonic Forces: Speed Battles mobil versiyonu Android ve iOS için çıktı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Sonic Forces: Speed Battles mobil versiyonu Android ve iOS için çıktı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?