Sony Kablosuz Kulaklıklar İle IFA'ya Damga Vurdu

Sony'nin geliştirdiği yeni Bluetooth kulaklıklar, IFA stantlarında büyük ilgi gördü.

Sony Kablosuz Kulaklıklar İle IFA'ya Damga Vurdu
Sony Kablosuz Kulaklıklar İle IFA'ya Damga Vurdu Tekno Kenar

IFA’da yapılan ürün tanıtımlarında en heyecanlı dakikalar ve yoğun kalabalıklar Sony standlarında oluştu. Birçok ürünün tanıtımını yapan Japon devi firma, en çok ilgiyi ise yeni geliştirmiş olduğu Bluetooth özellik ile çalışan kulaklıklarında gördü. Fakat ürünü incelediğinizde göreceksiniz ki, Sony tarafından kulaklıkların tanımı baştan yapılacak.

Bluetooth kulaklıklar piyasaya büyük umutlar ile sürülmesine rağmen bir türlü gereken ilgiyi görmemişti. Fakat Sony bu duruma artık son verecek cinsten bir ürün ile karşımıza çıktı. Xperia Ear isimli bu kulaklık, hem kulaklık kullanmadan sokağa bile çıkmayan kişilere hem de yoğun tempoda çalışan kişilere büyük kolaylıklar sağlayacak.

İşte Sony Xperia Ear Özellikleri

Geliştirilen ürün sadece bir kulaklık değil, kişisel bir asistan görevi de görmektedir. Bu kulaklık ile Bluetooth bağlantısı kurarak aramalarınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi cihazınız hakkındaki bildirimleri de sesli bir şekilde takip edebileksiniz. Düzenli bir çalışma hayatına sahip olan kişiler, Xperia Ear ile takviminizde kurmuş olduğunuz hatırlatmaları da dinleyebileceksiniz.

Belki de Sony Xperia Ear özelliklerinden en dikkat çekeni komutları anlamasıdır. Çünkü bu ürünü hiçbir ses ortaya çıkarmadan sadece kafa hareketleriniz ile yönetebileceksiniz. Görüşmeleri kabul etmek ya da onay gerektiren bir durumda, cihazın devam edebilmesi için başınızı öne eğdiğinizde, evet komutu algılanmaktadır. Görüşmeleri sonlandırmak ya da bir komuta olumsuz cevap vermek için de başınızı iki yana doğru çevirmeniz, Xperia Ear için Hayır komutu anlamına gelmektedir. 

Sony Kablosuz Kulaklıklar İle IFA'ya Damga Vurdu Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Sony Kablosuz Kulaklıklar İle IFA'ya Damga Vurdu Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün