Tekno Kenar

  Sony kablosuz kulaklıklar ile IFA’ya damga vurdu

  Sony’nin geliştirdiği yeni Bluetooth kulaklıklar, IFA stantlarında büyük ilgi gördü.

  Sony kablosuz kulaklıklar ile IFA’ya damga vurdu

  IFA’da yapılan ürün tanıtımlarında en heyecanlı dakikalar ve yoğun kalabalıklar Sony stantlarında oluştu. Birçok ürünün tanıtımını yapan Japon devi firma, en çok ilgiyi ise yeni geliştirmiş olduğu Bluetooth özellik ile çalışan kulaklıklarında gördü. Fakat ürünü incelediğinizde göreceksiniz ki, Sony tarafından kulaklıkların tanımı baştan yapılacak.

  Bluetooth kulaklıklar piyasaya büyük umutlar ile sürülmesine rağmen bir türlü gereken ilgiyi görmemişti. Fakat Sony bu duruma artık son verecek cinsten bir ürün ile karşımıza çıktı. Xperia Ear isimli bu kulaklık, hem kulaklık kullanmadan sokağa bile çıkmayan kişilere hem de yoğun tempoda çalışan kişilere büyük kolaylıklar sağlayacak.

  İşte Sony Xperia Ear özellikleri

  Geliştirilen ürün sadece bir kulaklık değil, kişisel bir asistan görevi de görmektedir. Bu kulaklık ile Bluetooth bağlantısı kurarak aramalarınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi cihazınız hakkındaki bildirimleri de sesli bir şekilde takip edebileceksiniz. Düzenli bir çalışma hayatına sahip olan kişiler, Xperia Ear ile takviminizde kurmuş olduğunuz hatırlatmaları da dinleyebileceksiniz.

  Belki de Sony Xperia Ear özelliklerinden en dikkat çekeni komutları anlamasıdır. Çünkü bu ürünü hiçbir ses ortaya çıkarmadan sadece kafa hareketleriniz ile yönetebileceksiniz. Görüşmeleri kabul etmek ya da onay gerektiren bir durumda, cihazın devam edebilmesi için başınızı öne eğdiğinizde, evet komutu algılanmaktadır. Görüşmeleri sonlandırmak ya da bir komuta olumsuz cevap vermek için de başınızı iki yana doğru çevirmeniz, Xperia Ear için Hayır komutu anlamına gelmektedir.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Sony kablosuz kulaklıklar ile IFA’ya damga vurdu başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Sony kablosuz kulaklıklar ile IFA’ya damga vurdu başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Sony kablosuz kulaklıklar ile IFA’ya damga vurdu başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?