Tekno Kenar

  Sony Xperia XZ ile iyi giriş yaptı

  Sony tarafından piyasaya sunulan Xperia XZ modelinin iyi bir çıkış yaptığı ve şimdiden markanın yüzünü güldürmeye başladığı açıklandı.

  Sony Xperia XZ ile iyi giriş yaptı

  Sony son dönemlerde çıkardığı modeller ile yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarırken bu durumu Sony Xperia XZ modeliyle de sürdürmeyi başarıyor. Konuyla ilgili elde edilen son bilgilerde Sony Xperia XZ ön sipariş döneminin çok iyi bir şekilde sürdürüldüğü ve ön sipariş döneminde dahi beklentilerin üzerine çıkıldığı açıklandı.

  Yeni amiral gemisi Sony Xperia XZ

  Sony’nin yeni amiral gemisi olarak tanıtımı yapılan Sony Xperia XZ modeli, Sony-xperia.com üzerinden şu anda ön sipariş döneminde. İlk olarak Tayvan’da piyasaya çıkacak olan modellerin stokları sadece 45 dakika içerisinde tükenmiş durumda. Bu bakımdan Sony üretimlerini hızlandırmak ve stok arttırmak durumunda kalırken, markanın başlangıçta bu kadar yüksek bir ilginin olacağını tahmin etmemesi, hazırlıksız olunmasına neden oldu.

  Sony Xperia XZ ne kadar?

  Sony Xperia XZ ön siparişi için kişilerin 730 Dolar ödemesi gerekirken, ön sipariş döneminde aynı zamanda kullanıcılara hediye de veriliyor.  Öyle ki kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu donanımlardan birisi olan DK60 USB Type-C taşınabilir şarj cihazı da Sony Xperia XZ siparişi veren kişilere hediye ediliyor. Üstelik hediye sadece bununla sınırlı değil. Şarj cihazı aynında 16GB USB Type-C OTG konektörü, kapaklı deri kılıf ve arka kapak da hediye olarak veriliyor.

  Sony Xperia XZ ile iyi giriş yaptı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Sony Xperia XZ ile iyi giriş yaptı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Sony Xperia XZ ile iyi giriş yaptı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?