Tekno Kenar

  Sony Xperia XZ Premium Android 8.0 Oreo güncellemesi

  Sony başarılı telefonu Xperia XZ Premium için Android 8.0 Oreo güncellemesi getiriyor.

  Sony Xperia XZ Premium Android 8.0 Oreo güncellemesi

  Sony bugün Xperia XZ Premium modeli için de Android 8.0 Oreo güncellemelerini dağıtmaya başladı. Cihaza sahip olanların ekranlarında bir bildirim ekranı çıkacak ve Oreo’ya geçiş yapmaları konusunda yönlendirilecekler.

  Sony, Xperia XZ Premium için Android 8.0 Oreo harici eklemeler yaptı

  Oreo’ya has özelliklerin yanı sıra Sony aynı zamanda telefona bir dizi yeni özellikler daha ekledi.  Bunlardan birisi 3D Creator olurken, kendisi ilk olarak Xperia XZ1 ile XZ1 Compact modellerinde tanıtılmıştı ve yüzlerin ya da nesnelerin 3D şekilde taranmasına olanak tanıyordu. Ayrıca daha sonra bunları 3D baskı şeklinde çıkartmak da mümkündü.

  Sony Xperia XZ Premium Predictive Capture

  Bir de Predictive Capture adlı bir özellik eklenirken, bunla otomatik olarak ‘gülücük’ tespit ediliyor ve ardından kareler alınarak sizin en anı seçmenize ve kaydetmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda kameraya hareketli nesneler için başka özelliklerde eklendi. Son olarak da stereo hoparlörler geliştirildi ve uyumlu kulaklıklar için aptX HD desteği verildi.

  Sony Xperia XZ Premium, bu yılın başlarında satışa sunulmuştu ve şu anda piyasada yaklaşık 2800 TL fiyat aralığında bulmak mümkün.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Sony Xperia XZ Premium Android 8.0 Oreo güncellemesi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Sony Xperia XZ Premium Android 8.0 Oreo güncellemesi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Sony Xperia XZ Premium Android 8.0 Oreo güncellemesi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?