Tekno Kenar

  Sony Xperia XZ ve Xperia X serisi telefonlara güncelleme geldi

  Yayınlanan bu güncelleme Sony Xperia XZs, Xperia XZ, Xperia X Compact, ve Xperia X modelleri için kullanılabilir durumda.

  Sony Xperia XZ ve Xperia X serisi telefonlara güncelleme geldi

  Sony, Android 8 (Oreo) güncellemesinin dağıtımını tamamladıktan sonra birkaç model için kararlılık, güvenlik geliştirmelerini ve Temmuz ayı güvenlik yamasını içeren küçük bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile birlikte gözle görülür bir performans artışı beklenmese de rutin testlerin ve eksikliklerin tamamlandığını düşünüyoruz.

  Yeni güncelleme gelen cihazlar

  Yayınlanan bu güncelleme Sony Xperia XZs, Xperia XZ, Xperia X Compact, ve Xperia X modelleri için kullanılabilir durumda. Eğer siz de bu telefonlardan birine sahipseniz sistem güncellemelerini kontrol edebilirsiniz. Eğer güncelleme size gelmediyse en kısa sürede gelecektir.

  Xperia X ve Xperia X Compact güncellemesi

  Performans arttırmaya ve hata düzeltmeleri üzerine çalışılan bu güncellemeyi indiren Xperia X ve Xperia X Compact kullanıcılarının sürüm numaraları 34.4.A.2.85’den 34.4.A.2.97’ye yükseldi.

  Xperia XZ ve Xperia XZs güncellemesi

  Xperia XZ ve Xperia XZs kullanıcılarının sürüm numaraları ise 41.3.A.2.149’dan 41.3.A.2.157’ye yükseldi. Xperia X Performance için güncelleme beklense de maalesef bu cihaz için güncelleme yayınlanmadı. Ancak Xperia XZ Premium kullanıcıları için güncellemenin en kısa sürede yayınlanacağını düşünüyoruz.

  Sony özellikle Xperia X ve XZ serilerine olan desteğini devam ettiriyor. Bu güncellemenin ülkemizde ki X ve XZ serisi kullanıcılarına ulaşması ise bir-iki hafta sürebilir. Cihazlarınıza güncelleme geldiği zaman size bildirim gelecek ve güncellemeyi yapmanız istenecektir.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Sony Xperia XZ ve Xperia X serisi telefonlara güncelleme geldi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Sony Xperia XZ ve Xperia X serisi telefonlara güncelleme geldi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Sony Xperia XZ ve Xperia X serisi telefonlara güncelleme geldi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?