Tekno Kenar

  Sony, yüzeyleri dokunmatik ekrana dönüştürebilen projektörünü tanıttı

  Sony’nin tanıttığı projektör, herhangi bir yüzeyi dokunmatik ekrana dönüştürebiliyor.

  Sony, yüzeyleri dokunmatik ekrana dönüştürebilen projektörünü tanıttı

  Sony, bu sefer Xperia Projektörü tanıttı

  Akıllı telefon kategorisinde daha önce Xperia XZ ve Xperia X Compact’ı tanıtan Sony, bu sefer Xperia Projektörü tanıttı. Yeni tanıtılan Xperia Projektör, herhangi bir yüzeyi dokunmatik ekrana dönüştürebilme yeteneğine sahip.

  Sony’nin teknoloji dünyasına yeni kazandırdığı bu cihaz, sahip olduğu özel sensörü sayesinde yüzeyleri dokunmatik ekrana dönüştürebiliyor.

  Xperia projectör

  Sony, teknoloji dünyasında dev adımlar atarak bu dünyadaki yerini korumaya ve rakiplerini zorlamaya devam ediyor. Sony, ürettiği Xperia Projectör ile çok daha ilerilere taşınabilecek bir teknolojinin ön hazırlığını yapmış bulunuyor.

  Özellikle iş ve eğitim dünyasında yaygın olarak kullanılan projectörlere, her yüzeyi dokunmatik ekrana çevirecek bir nitelik eklenerek açıkçası teknolojide bir çığır açılmış. Sony’nin bu ürünü, insanların hayatını kolaylaştırıp güzelleştirirken aynı zamanda yeni teknolojilerin de kapısını aralayacak.

  Sony, yüzeyleri dokunmatik ekrana dönüştürebilen projektörünü tanıttı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Sony, yüzeyleri dokunmatik ekrana dönüştürebilen projektörünü tanıttı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Sony, yüzeyleri dokunmatik ekrana dönüştürebilen projektörünü tanıttı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?