Sony’den İki Yeni Aksiyon Kamera

Sony kamera üretimlerine iki yeni model daha eklerken, iki aksiyon kamerası oldukça ilgi çekti.

Sony’den İki Yeni Aksiyon Kamera
Sony’den İki Yeni Aksiyon Kamera Tekno Kenar

Mobil sektör dışındaki üretimleri ile çok daha fazla ilgi gören Sony, bu alanlardaki etkinliklerini de devam ettiriyor. Marka tarafından yapılan son tanıtımlarda iki yeni aksiyon kamerasının tanıtımı yapılırken, bu tanıtımlar ile birlikte iki aksiyon kamerasını tüm detayları kamuoyuna aktarıldı.

IFA 2016’da Etkiledi!

Sony, bu yıl katıldığı IFA 2016’da yaptığı tanıtımlar ile birlikte büyük bir ilgi çekerken, marka tanıttığı pek çok modeli piyasaya sundu. IFA 2016’da yer almayan iki aksiyon kamerası için etkileyici bir tanıtım toplantısı düzenleyen Sony, toplantıda kameraların özelliklerini vurguladı.

Yeni Kameralar Neler?

FDR-X3000R ve HDR-AS300R olarak adlandırılan bu yeni aksiyon kamerası, kişilerin pek çok çekim işleminde yeterli kapasitede olacak durumda. Öyle ki yeni kamaraları Full HD çözünürlük ve 4K kalite ile donatan Sony, böylece cihazlar ile yapılacak kayıtları da maksimum kalitede sunabiliyor. İki farklı modelin birisi 4K birisi de Full HD çözünülürlük desteklerken, kişiler ihtiyaçlarına yönelik uygun bir seçim yapabilecek.  İki kamerada ortak pek çok özellik yer alırken, en çok dikkat çeken özellikler arasında Optical SteadyShot olarak tanımlanan optik görüntü sabitleme bulunuyor.

Suya Dayanıklı!

Aksiyon kameraları için en önemli detaylardan bir diğeri ise suya karşı dayanıklılık. Cihazlar 60 metreye kadar suya dayanıklı olurken, bu özelliği ile su altı çekimlerine de imkan sağlıyor. 

Sony’den İki Yeni Aksiyon Kamera Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Sony’den İki Yeni Aksiyon Kamera Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün