Sony'nin CES 2017 Etkinlik Tarihi Belli Oldu!

Teknolojinin kalbinin attığı yer olacak olan CES 2017 fuarında fimaların etkinlik tarihleri belli oldu. Japon teknoloji devi Sony'nin CES 2017 takvimi belli oldu!

Sony'nin CES 2017 Etkinlik Tarihi Belli Oldu!
Sony'nin CES 2017 Etkinlik Tarihi Belli Oldu! Tekno Kenar

Teknoloji'nin önemli firmalarından olan Sony, CCES 2017 fuarını bekliyor. Teknolojinin kalbinin attığı yer olacak olan CES 2017 fuarı'nda Sony'nin etkinlik tarihleri belli oldu. 5 Ocak'ta başlayancak olan CES 2017 etkinliğine Sony epey hazırlanmış ve heyecanlanmış olacak ki Sony'nin CES 2017'de sergilenecek olan modelleri 4 Ocak tarihinde görücüye çıkacak. 

Sony'nin 4 Ocak 2017'de gerçekleşecek olan etkinliği Las Vegas'ta yerel saat ile 05:00'da başlayacak ve etkinlik canlı olarak yayınlanacxak. Sony'nin bu etkinliği Las Vegas Kongre Merkezinde Sony standında gerçekleşecek. Teknoloji devlerinin önemli ürünlerini tanıttığı CES ve MWC etkinliklerinde bilindiği gibi son model ürünleri karşımıza çıkartırken diğer bir yandan da yeni teknolojik gelişmeleri bizlere aktarıyor. 

Sony'nin CES 2017 fuarına oldukça iyi bir şekilde hazırlandığını biliyoruz. Sony'nin CES 2017 fuarında tanıtacağı ürünler belli olmaya başladı. Gelen son iddialara göre Sony CES 2017 etkinliğinde iki yeni Xperia modelini tanıtacak. Sony'nin bu yeni akıllı telefonları Snapdragon 820 ile gelecek. Bakalım Sony bu etkinlikte bizleri şaşırtmayı başarabilecek mi ? 

Sony'nin CES 2017 Etkinlik Tarihi Belli Oldu! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Sony'nin CES 2017 Etkinlik Tarihi Belli Oldu! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün