Sorunsuz Galaxy Note 7 Satışa Çıkıyor

Galaxy Note 7 modelleri ile ilgili yapılan değişim işlemlerinin büyük oranda tamamlandığı ve telefonların satışa sunulduğu belirtildi.

Sorunsuz Galaxy Note 7 Satışa Çıkıyor
Sorunsuz Galaxy Note 7 Satışa Çıkıyor Tekno Kenar

Samsung tarafından piyasaya sunulan Galaxy Note 7 modellerinde batarya sorunların yaşanması ciddi bir sancılı süreci de başlatmıştı. Samsung yaşanan bu sorunların çözülebilmesi adına telefonların iade edilmesini isterken dünya genelinde başlatılan iade işlemleri ile birlikte telefonlar yenilenerek kullanıcılara teslim edilmişti.

Yeniden Satışa Çıkıyor

Dünya genelinde şu anda yüzde 50 oranında değişiminin yapıldığı açıklandığı gibi yapılan son açıklamalarda aynı zamanda kullanıcıların yeni Galaxy Note 7 almaya da başlayabileceği belirtildi. Telefonlarda yaşanan sorunların ardından Samsung tarafından alınan kararla satışı durdurulan Galaxy Note 7 modelleri böylece bir buçuk aylık sürenin ardından tekrar satışa çıkmış olacak.

Yapılan açıklamalarda kullanıcılara satış noktalarından yeni ve sorunsuz modellerin tercih edilebileceği belirtilirken pek çok ülkeden yeniden satışa çıkacak olan cihazlara kullanıcıların ne kadar ilgi göstereceği merak ediliyor. Zira bugüne kadar yapılan araştırmalarda patlama olayları nedeniyle Samsung'un güven kaybettiği ve yeni telefon modellerine eski yıllarda olduğu gibi çok fazla ilginin beklenmediği belirtilmişti.

Durum Toparlanabilir Mi?

Sektörde yaşanan bu durumun özellikle yeniden satışa çıkacak olan cihaz ile birlikte onaylanması da mümkün görünüyor. Bu bakımdan satışa çıkan telefonlara kullanıcıların çok fazla ilgi göstermeyecek olması da Samsung adına yine ekonomik açıdan sorunlu bir dönemi başlatabilir.

Sorunsuz Galaxy Note 7 Satışa Çıkıyor Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Sorunsuz Galaxy Note 7 Satışa Çıkıyor Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün