Tekno Kenar

  Spotify Premium güncellemesi ile yeni özellikler geliyor

  Spotify Premium güncellemesi dalga halinde yayınlanmaya başladı ve resmi uygulama mağazaları üzerinden alınabiliyor.

  Spotify Premium güncellemesi ile yeni özellikler geliyor

  Dünyanın en popüler dijital müzik dinleme servisi Spotify, yeni özellikler edinerek güncel kalmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce ücretsiz sürümü güncellenen uygulamanın bu kez Premium yani paralı kısmı yeni bir güncelleme alıyor. Resmi olarak duyurulan yeni güncelleme, özellikle arama ve keşfetme gibi noktalar açısından son derece faydalı özellikleri beraberinde getiriyor. Doğrudan navigasyon özelliğine eklenecek olan detaylar neticesinde kullanıcılar çok daha rahat bir şekilde uygulamada gezinebilecek, aramak istediklerine kolayca ulaşabilecekler.

  Spotify Premium güncellemesi neler değişecek?

  Spotify Premium güncellemesi sonrasında kullanıcıların istedikleri içeriklere çok daha hızlı bir şekilde ulaşmaları sağlanacak. Bunun için keşfetme ve arama bölümü çok daha işlevsel bir hale gelecek. Uygulamanın alt kısmını oluşturan 5 sekme, güncelleme sonrası 3’e düşecek. Daha minimal bir hale gelen sekmeler, gereksiz ayrıntılardan arınmış olacak. Bunun yerine çok daha ana etmen konumunda yer alan içerikler kullanıcıların karşısına çıkacak. Ana sayfa, doğrudan keşfetme bölümü olarak kullanılabilecek. Kütüphane sekmesi ise sevilen parçalara ulaşmayı kolaylaştıracak. Aynı şekilde burası üzerinden kişinin kaydettiği şarkılara da erişmesi sağlanmış olacak.

  Kütüphane sekmesini daha da geliştiren yönetim, burası üzerinden aynı zamanda podcast ve sanatçı listeleri gibi içeriklere ulaşmayı kolaylaştıracak. Kullanıcılar, efektif bir şekilde istediklerine ulaşabilecekleri gibi yeni içerik keşfetmeyi sağlamasıyla bilinen Spotify’ın keşfet özelliğinden de her daim faydalanabilecekler.

  Spotify Premium güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

  Yapılan resmi açıklamaya göre Spotify Premium güncellemesi dalga halinde yayınlanmaya başladı. Android ve iOS kullanıcılarına sunulan güncelleme, resmi uygulama mağazaları üzerinden alınabiliyor. Eğer yeni bir güncelleme görmüyorsanız manuel bir şekilde güncellemeleri denetlemeyi deneyebilirsiniz. Buna rağmen yeni bir güncellemenin olmaması, henüz size yeniliklerin ulaşmadığını gösteriyor. Biraz daha bekleyerek yeni sürüme geçiş yapabilirsiniz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Spotify Premium güncellemesi ile yeni özellikler geliyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Spotify Premium güncellemesi ile yeni özellikler geliyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Spotify Premium güncellemesi ile yeni özellikler geliyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?