Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı (Cadılar Bayramı İndirimli Oyun Listesi)

Geleneksel Cadılar Bayramı İndirim Dönemi Başladı, Steam’de Pek Çok Korku Oyununa İndirim Geldi.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı (Cadılar Bayramı İndirimli Oyun Listesi)
Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı (Cadılar Bayramı İndirimli Oyun Listesi) Tekno Kenar
Bu içerik 1830 kez okundu.

Valve sonunda geleneksel ‘Cadılar Bayramı’ indirimlerini başlatırken, çok sayıda korku oyunu ve filmi son derece uygun fiyatlarla satışa sunuldu. Büyük çapta AAA oyunlardan, bağımsız indie türde yapımlara kadar yüzde 80’e varan Cadılar Bayramı indirimleri söz konusu.

Cadılar Bayramında Doom ve Birçok Oyun İndirimde

Birkaç saat önce devreye giren indirimler 1 Kasım 2017 tarihine kadar evam edecek. Her ne kadar eski veya bağımsız yapımlar olsa da, aynı zamanda üst düzey AAA oyunlar da listede bulunuyor. 2016 yılının en iyi shooterlarından kabul edilen Doom da bunlardan biriyken, yüzde 33 indirimle satılıyor ve muhtemelen yıl boyunca daha düşük fiyatlarla almak mümkün olmayacak.

Diğer yandan, bu yılın başında çıkan ve serinin tekrar ivme kazanmasını sağlayan Resident Evil 7 de yüzde 50 indirimle satılıyor. Aynı şekilde son dönemlerin en başarılı FPS – korku oyunlarından birisi olan Alien: Isolation da yüzde 70 indirimle satışta. Amnesia’nın koleksiyon sürümü içinse yüzde 90 indirim söz konusu. Normal değeri 55 TL olan Amnesia Collection şu anda Steam’de sadece 5.5 TL’ye satılmakta.

Cadılar Bayramı İndirimli Oyun Listesi Uzuyor

Ayrıca bunların yanında Dead by Daylight, Prey, Friday the 13th, The Forest, Dying Light, Outlast, Castlevania 2 ve The Evil Within gibi pek çok başarılı korku – gerilim oyunu da önemli indirimlerle satışta.

Ayrıca nispeten yeni oyunların yanı sıra Vampire The Masquarede Bloodlines gibi klasik yapımlar da listede. Dediğimiz gibi Cadılar Bayramı indirimleri 1 Kasım tarihinde son bulacak.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı (Cadılar Bayramı İndirimli Oyun Listesi) Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı (Cadılar Bayramı İndirimli Oyun Listesi) Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir