Tablet Sektörü'nün Yeni Gözdesi Asus ZenPad 3 8.0

Bilgisayar sektöründe öncü firmalardan olan Asus. Geçtiğimiz günlerde Asus Zenpad 3 8.0 ile tablet pazarına yeni bir ürün daha ekledi.

Tablet Sektörü'nün Yeni Gözdesi Asus ZenPad 3 8.0
Tablet Sektörü'nün Yeni Gözdesi Asus ZenPad 3 8.0 Tekno Kenar

 

Personal Computer sektöründe oldukça iddialı olan Asus tablet sektöründede ididalı bir hale gelmek istiyor. Bu konuda ise yeni geliştirdiği ürünü Asus Zenpad 3 8.0’ı kullanıcılarına sundu. Yaptığı tanıtım etkinliğinde yeni modelin özelliklerinide paylaştı.

 Her ne kadar tablet pazarında belirli bir gerileme yaşansada Asus yeni tabletleri ile pazara hareketlilik getirmeye devam ediyor. Asus bilindiği gibi yıl içerisinde de büyük bir sevkiyat gerçekleştirmiş bu sayede dev bir firma haline gelmişti. Asus sadece bilgisayar pazarında değil akıllı telefon pazarındada isimini oluşturdu. En büyük avantajını ürünlerini uygun fiyatlı bir şekilde sunmak olan Asus. Kullanıcılarını bu özelliği ile cezbediyor.

ASUS ZENPAD 3 8.0’DE BİZİ HANGİ ÖZELLİKLER BEKLİYOR?

Asus Zenpad 3 8.0 özelikkler oldukça üst düzey. En dikkat çeken özellik ise tabletin ekran bölümünde sunulan çözünürlük. Asus Zenpad 3 8.0 7.9 inç büyüklüğünde bir ekran ile piyasaya giriş yapıyor. Ekran yapısı IPS olan ekran tam 2048-1536 piksel çözünürlüğe sahip olduğu açıklandı. Üstelik 178 derece görüş açısıda ekranın özelliklerinden. Ayrıca Tre2Life+ teknolojisine sahip bu ekran böylece daha keskin ve detaylı bir ekran deneyimi sunuyor.

Gücü altı çekirdekli Snapdragon 650 işlemcsinden alıyor. Asus Zenpad 3 8.0 ‘da 2 GB veya 4 GB RAM seçeneği yer alıyor. Asus tablet depolama seçeneklerini ise Adreno 510 GPU yanı sıra hem 16 GB hemde 32 GB olarak sunuyor.

Dahili depolamaya gelince microSD kart ile arttırılabilir ve kullanıcılara 5 GB Asus bulut depolama ve 100 GB Google Drive depolama alanı hediye ediliyor. HTS HD Premium Audio hopörlerle ile birlikte satışa sunuluyor ve USB Type-C bağlantı noktasına sahip.

Tablet Sektörü'nün Yeni Gözdesi Asus ZenPad 3 8.0 Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Tablet Sektörü'nün Yeni Gözdesi Asus ZenPad 3 8.0 Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün