Alexa

Tayvan Havayolları Kripto Paraları Kabul Edecek

Tayvan’da Kripto Paralarla Uçak Bileti Satışları Başlıyor.

Tayvan Havayolları Kripto Paraları Kabul Edecek
Tayvan Havayolları Kripto Paraları Kabul Edecek Tekno Kenar
Bu içerik 1692 kez okundu.

Asya muhtemelen dünya üzerinde kripto para birimlerinin en çok kullanıldığı bölgeler arasında yer alıyor. Bitcoin ve diğer kripto birimler yoğunlukla kullanılırken, çok sayıda şirket de yeni müşteriler çekmek için ödemeleri bu yöntemle kabul etmeye başladı. Şimdi ise Asyalı tüketicilerin Bitcoin ve diğer altcoinleri harcamak için yeni bir yolu daha olacak ve uçak biletleri alabilecekler.

Uçak Biletlerini Kripto Parayla Alın

Far Eastern Air Transport markasının ardındaki firma Fat Taiwan Inc. bir açıklama yaparak artık uçuş biletleri için kripto paraları kabul edeceklerini duyurdu. Böylece firma kripto parayla ödeme kabul edilen ilk Tayvanlı havayolu şirketi olacak. Müşteriler bilet parasının tamamını ve diğer alakalı hizmetlerin bedelini kripto paralarla ödeyebilecekler.

Havayolu firmasının başkanı Zhang Gangwei de konuya ilişkin konuşurken, kripto paraların gelecekte havayolu sektörüne de gireceğini ve yayılacağını söyledi. Aynı zamanda turizmle ilgili diğer alanlarda da kripto paraları göreceğimizi belirtti.

Asya’nın Önemli Havayolu Şirketleri Arasında

Far Eastern Air adlı havayolu şirketi şu anda Doğu ve Güneydoğu Asya bölgelerinde faaliyet gösteriyor. Çin, Japonya, Kamboçya, Filipinler ve Güney Kore bölgelerinde uçuşlar gerçekleştiriyor.

Kısacası, kripto paraların kullanımı giderek yayılıyor ve ilerleyen dönemlerde muhtemelen çok daha fazla alanda göreceğiz.

Tayvan Havayolları Kripto Paraları Kabul Edecek Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Tayvan Havayolları Kripto Paraları Kabul Edecek Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
Facebook Messenger Kids Android
Facebook Messenger Kids Android