Alexa

Total War: ARENA Bugün Açıldı

Wargaming ve Creative Assembly Ortaklığında Hazırlanan Total War: ARENA Bugün Açıldı.

Total War: ARENA Bugün Açıldı
Total War: ARENA Bugün Açıldı Tekno Kenar
Bu içerik 2639 kez okundu.

Wargaming, Total War: ARENA’nın açılış haftasının başladığını ve 10v10 multiplayer savaşlara tam erişim sağlanacağını duyurdu. 24 Kasım tarihinden itibaren oyuna girişler açılırken, 4 Aralık tarihine kadar sürecek ve isteyen herkes Romalılar, Barbarlar ve Yunanlılar arasındaki savaşa katılarak geri bildirimde bulunabilecek.

Total War: ARENA Katılımcılarına Ödül Var

Ayrıca 4 Aralık’tan sonra kayıt olanlar oyunun kapalı betasında da otomatik olarak devam edebilecek ve özel bir hediye olarak üç tane Premium ünite alacak. Açılış haftası boyunca da çeşitli görevlerle oyunculara ödüller verilecek.

Total War: ARENA Ürün Yönetmeni Sergei Laptenok da konuya dair açıklamalarda bulunurken, oyunlarının açılış haftasının kendileri için büyük fırsat olduğunu ve çok sayıda oyuncuyla sunucuları test edebileceklerini söyledi. Aynı zamanda Creative Assembly’den Gabor Beressy de konuşurken, oyunu kullanıma açmaktan ötürü heyecan duyduklarını ve zaman içinde topluluklarının büyüyeceğine inandıklarını söyledi.

Total War: ARENA, oyun mekanikleriyle dikkat çeken bir yapımken aynı zamanda düzenli olarak da yeni içerikler eklenecek. Yapımcı firmanın söylediğine göre devamlı oynayanlardan öneri ve eleştiri alınacak, buna göre değiştirmeler yapılacak.

Total War: ARENA Bugün Açıldı Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Total War: ARENA Bugün Açıldı Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı