Türkiye’de De Note 7 Değişimi Başladı!

Samsung Galaxy Note 7 cihazları için değişim programının Türkiye için de başladığı açıklandı.

Türkiye’de De Note 7 Değişimi Başladı!
Türkiye’de De Note 7 Değişimi Başladı! Tekno Kenar

Samsung için büyük bir skandal olarak tanımlanan ve Samsung Galaxy Note 7 modellerinin geri toplanması ile sonuçlanan Samsung Galaxy Note 7 işlemlerinde Türkiye için de iade süreci başlatıldı. Konuyla ilgili elde edilen ilk bilgilerde tüm pazarlarda Samsung Galaxy Note 7 iadelerine başlanacağı belirtilirken, konuyla ilgili Türkiye’den de bir açıklama yapıldı. Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte işlemlerin Türkiye’de de başlayacağı belirtilirken, Ekim ayının ortası itibari ile kullanıcılar yeni, sorunsuz modellere sahip olabilecek.

Kişilerin cihazlarını Samsung Destek hattı üzerinden alacakları yardımlar ile iade edebileceği ve gerekli değişim programına dahil olabileceği açıklanırken, bu konuda herhangi bir sınırlama olmaksızın tüm Samsung Galaxy Note 7 sahiplerinin gerekli işlemleri yapabileceği açıklandı. Bu bakımdan hala Samsung Galaxy Note 7 sahipleri için iade şansı bulunuyor. Türkiye’de yapılacak işlemler ile birlikte Türkiye’deki kullanıcılar da Samsung Galaxy Note 7 konusunda gerekli destek alabilecek.

İade İşlemlerini Yapmayanlar Ne Olacak?

Samsung tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte tüm kullanıcıları cihazını iade etmediği belirtildi. Bu kişilerin iade işlemlerini yapmaması nedeniyle zorunlu olarak güncellemenin sunulacağı ve bu cihazlara sınırlama getirileceği açıklandı. Bu doğrultuda 25 Eylül’de sunulacak güncelleme ile birlikte telefonların şarj ve batarya sorunu yaşanmaması adına şarj sınırı yüzde 100 yerine yüzde 60 ile sınırlandırılacak. Bu nedenle de kişiler cihazlarını tam olarak şarj etme imkanı elde edemeyecek. 

Türkiye’de De Note 7 Değişimi Başladı! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Türkiye’de De Note 7 Değişimi Başladı! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün