Türkiye’de E-Ticaret’in Kötü Günleri Başladı

Türkiye’nin önemli e-ticaret sitelerinden ve mağazaların e-ticaret yapabilmesini kolaylaştıran incir.com kapandı.

Türkiye’de E-Ticaret’in Kötü Günleri Başladı
Türkiye’de E-Ticaret’in Kötü Günleri Başladı Tekno Kenar

Ülkemizde son yıllarda internet girişimciliği, dönemeçli zamanlardan geçiyor. Oldukça inişli-çıkışlı olan Türkiye’deki internet girişimciliği sayesinde, çok yeni girişimlerin yıldızı birden parlarken, bazı çok başarılı girişimlerin yıldızı da sönebiliyor.

Ülkemizde kısa sürede yükselen ve satıcıların fazla masrafa girmeden e-ticaret sitesi oluşturabildiği incir.com, faaliyetlerini durdurmak zorunda kaldı. Anlaşılan o ki, son aylar incir.com için pek de iyi geçmedi. Ardı ardına gelen e-ticaret sitelerinin kapanma haberlerinden sonra bu kez de, e-ticaret sitelerinin kurumunu kolaylaştıran incir.com’un faaliyetlerini durdurduğunun haberi geldi.

Neden Kapandı?

Webrazzi’nin yayınladığı habere göre, incir.com, son dönemde yatırım arayışı içersindeydi. Aradığı yatırımlardan bir kısmını 18 Temmuz’da imzalamak için sözleşmişlerdi. Fakat 15 Temmuz olaylarından sonra bu yatırımı sağlayamadılar. OHAL dolayısıyla da iflas erteleme isteğinde bulunamayan incir.com, çareyi faaliyetlerini durdurmakta buldu.Edinilen bilgiler, incir.com’un 20.000 mağazaya ulaştığı yönündeydi.

Türkiye’de E-Ticaret’in Kötü Günleri Başladı Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Türkiye’de E-Ticaret’in Kötü Günleri Başladı Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün