Türkiye’de İnternet Hızı Neden Yavaşladı?

Son günlerde internet hızınızdaki yavaşlamayı fark etmiş olmalısınız. İntenet hızının düşmesi ile ilgili tüm detaylar haberimizde!

Türkiye’de İnternet Hızı Neden Yavaşladı?
Türkiye’de İnternet Hızı Neden Yavaşladı? Tekno Kenar

Son günlerde birçok kullanıcının yakındığı durumlardan olan internet hızındaki yavaşlama, dün kendisini tekrar gösterdi. Birçok kişinin karşılaştığı bu sorun, ilerleyen vakitlerde sosyal medya adreslerine girişi ise tamamen imkansız hale getirdi.

Tüm Türkiye’de geçerli olan bu sorunun nedenleri arasında internet sitelerinde birçok yorum yapılmaktadır. Birçok kişi siber saldırılardan dolayı bu gibi durumların yaşandığını düşünürken, kullanıcıların dün gece 23:00 sularında sosyal medya hesaplarına erişememelerinden sonra yeni bir terör eyleminin olup olmadığını merak ettikleri bilinmektedir. Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medya hesaplarına hiçbir şekilde bağlantı gerçekleştiremeyen kişiler, Youtube ve bunun gibi yabancı kaynaklı sitelere ise çok yavaş bir şekilde bağlanmaktadır.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINA VPN İLE BAĞLANILIYOR

Kişilerin akıllı cep telefonları ya da bilgisayarları üzerinden doğrudan bağlanamadıkları sosyal medya hesaplarına, VPN üzerinden daha hızlı bir şekilde erişim sağlanabilmektedir. Gündemde herhangi bir terör olayının olup olmadığını ve internetteki internet hızının yavaşlamasını merak eden kullanıcılar, VPN üzerinden hesaplarına çok kısa bir sürede erişebileceklerdir. 

Türkiye’de İnternet Hızı Neden Yavaşladı? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Türkiye’de İnternet Hızı Neden Yavaşladı? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri