Twitter DM’ye Mavi Tik Geliyor

Geçtiğimiz yıllarda WhatsApp’ın hayata geçirdiği mavi tık işaretiyle kullanıcılar mesaj attıkları kişinin mesajı görüp görmediğini anlamaya yarıyor. Bu özellik Twitter’a da geliyor.

Twitter DM’ye Mavi Tik Geliyor
Twitter DM’ye Mavi Tik Geliyor Tekno Kenar

Facebook son dönemde birçok fenomen uygulamayı satın alarak bünyesine kattı. Bu fenomen uygulamalar arasında WhatsApp, Instagram gibi dünyanın en çok kullanılan uygulamaları da var. Facebook, bünyesine kattığı uygulamalara birçok yeni özellikler kazandırıyor.  Instagram ve WhatsApp, Facebook’un bünyesine girdikten sonra çok değişti. Bu değişimler arasında mavi tık özelliği, instagramın güncellenen uygulaması, WhatsApp’ın reklam gösterme kararı alması gibi çok konuşulan özellikler de var.

Facebook’un bünyesindeki uygulamalara getirdiği özelliklerden bazıları da rakiplerinden kopya gibi duruyor. Bunun bir örneği, Instagrama gelen ve Snapchatten alıntı olan “Hikayeler” özelliği.

Facebook’un rakipleriden kopyalama politikasına gittiğini gören rakipleri de Facebook’un yolundan gitmeye başladı. Son gelen haberler, Facebook’un en büyük rakibi olan Twitter’ın WhatsApp’tan “mavi tık” özelliğini aldığını gösteriyor.

Bundan sonr Twitter üzerinden DM aracılığıyla mesajlaşırken, kullanıcılar karşı tarafın mesajı görüp görmediğini mavi tık sayesinde anlayabilecekler.

Twitter kategorisinde yayınlanmış, Twitter hesap silme başlıklı haberimiz bir çok okurumuz tarafından incelendi.

Twitter DM’ye Mavi Tik Geliyor Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Twitter DM’ye Mavi Tik Geliyor Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün