Tekno Kenar

  Twitter haberler için yeni zaman tüneli özelliği

  Sosyal medya devi platform Twitter, yeni zaman tüneli özelliğiyle Facebook’un ayak izlerini takip ettiğini gösteriyor.

  Twitter haberler için yeni zaman tüneli özelliği

  Mikro blog sitesi Twitter, bilindiği gibi son dönemlerde daha farklı bir yol haritası izliyor. Jack Dorsey tarafından kurulan platform günümüzde daha çok bir haber merkezi işlevi görürken, pek çok kişi ve kurum da Twitter’ı bu amaçla kullanıyor. Şimdi ise Twitter yeni özelliğini tanıtırken, artık zaman tünelinde belli gruptaki çoklu tweetlerin bağlantısı aynı haber hikâyelerine yönleniyor.

  Twitter haberler bağlantısı ekleniyor

  Twitter haberler bağlantısı zaman tünelinize aktarılacak ve Twitter bunu küçük bir önizleme şeklinde gösterecek. Aynı zamanda bağlantıyı paylaşan insanları da tweetleriyle grup hâlinde görebileceksiniz.

  Bu özellik Facebook’un haber beslemesini düzenli tutmak için kullandığı metoda benziyor diyebiliriz.

  Twitter yaptığı bu son haber merkezli değişiklikle şüphesiz belli bir kullanıcı kitlesinin daha çok ilgisini çekecek, daha haber odaklı bir platform hâline gelecek.

  Her 3 platformda da sunuldu

  Link gruplama özelliği şu anda iOS, Android ve web platformlarının tamamındaki Twitter kullanıcılarına sunulmuş durumda. Dolayısıyla eğer henüz özelliği göremediyseniz, çok fazla beklemeyeceğinizi ve en yakın zamanda zaman tünelinize düşeceğini söyleyebiliriz.

  Twitter haberler için yeni zaman tüneli özelliği başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Twitter haberler için yeni zaman tüneli özelliği başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Twitter haberler için yeni zaman tüneli özelliği başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?