Tekno Kenar

  Twitter hisseleri giderek düşüyor

  Twitter’ın, satılacağı ile ilgili söylentiler ile değeri artarken son dönemlerde satın alma söylentilerinin azalması hisselerin düşmesine neden oldu.

  Twitter hisseleri giderek düşüyor

  Sosyal medya siteleri öncülerinden olan Twitter piyasaya sunulduğu ilk günlerinden oldukça uzak. Twitter’ın şu anda ekonomik açıdan zor bir süreçten geçtiği herkes tarafından bilinirken özellikle yönetim kurulu tarafından yapılan açıklamalarda gelen tekliflerin değerlendirilmesi ve bu yönde bir kararın alındığı ifade edildi. Bu açıdan Twitter’ın satışıyla ilgili yönetim kurulu tarafından kesin bir karar alınsa da tekliflerin yeterli olmadığı ya da anlaşma sağlanamadığı da konuşulan konular arasında.

  Hisseler düşüyor

  Özellikle satın alma söylentilerinin son dönemlerde azalması Twitter’ın hisse değerlerine ciddi bir etki yaptı. Konuyla ilgi paylaşılan bilgilerde söylentilerin azalmasının Twitter hisselerini ciddi etkilediği ve şu anda ciddi bir düşüş yaşandığı belirtildi.

  Alıcılar vazgeçiyor mu?

  Disney, Google gibi Pe3k çok markanın satın almak için teklif sunduğu öğrenilse de bu konuda henüz gelişme yaşanmış durumda. Şu anda tekliflerin yapıldığı bilense de Twitter ile diğer markalar arasında görüşmeler sürdürülüyor. Twitter’ın satışına kesin gözüyle bakılsa da şu an için uygun bir ortamın oluşmaması nedeniyle satış kararının açıklanmıyor. Bu açıdan önümüzdeki günlerde görüşmelerin tekrarlanması ve pürüzlerin giderilmesi bekleniyor.

  Twitter’ın satın alınmasında ki önemli etkenlerden bir tanesi de sürekli düşen değer. Satın alma işlemleri yapılmadığı takdirde Twitter’ın hisse değeri çok daha düşecek ve bu nedenle hisseleri elinde bulunduran kişiler ciddi bir zarar edecek. Böyle bir zararın göze alınması bekleyemediğinden dolayı önümüzdeki günlerde Twitter’ın satışına kesin gözüyle bakılıyor.

  Twitter kategorisinde yayınlanmış, Twitter hesap silme başlıklı haberimiz bir çok okurumuz tarafından incelendi.

  İlginizi Çekebilecek Çok Okunan Sosyal Medya Hesap Silme İçeriklerimiz

  Facebook hesabını kalıcı olarak silmek istiyorsanız detaylı facebook hesap silme anlatımı işinize yarayabilir.

  Instagram hesabını silmek için tüm detaylarla instagram hesap silme anlatımı.

  Ask.fm hesabınızı tamamen silmek isterseniz ask fm hesap silme anlatımını inceleyebilirsiniz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Twitter hisseleri giderek düşüyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Twitter hisseleri giderek düşüyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Twitter hisseleri giderek düşüyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?