Tekno Kenar

  Twitter yenilikleri selamlıyor

  Piyasa değeri düşen Twitter, kendini yukarı çekmek adına bir takım işler ile uğraşıyor. Bakalım bu işlerin temelinde neler yatıyor.

  Twitter yenilikleri selamlıyor

  Bazı şeyleri kimseye anlatamayız, bu bakımdan anlatacak birilerini ararız sürekli ve maalesef yine bulamayız. Kimi sosyal medya hesapları bunun gibi durumlar için bizlere yardımcı olabilecek derecede aslına bakarsanız, mesela Twitter gibi. Twitter çok fazla kullanılan uygulamalardan bir tanesi ve her ne kadar çok kullanılmış gibi gözüküyor olsa bile, aslında hiç de o kadar yüksek değil getirisi. Twitter bu durumdan sıkıldığı için, başka bir yol ile gündeme gelmeye çalışmış, peki ne bu sistem?

  Twitter ne üzerine çalışıyor?

  Twitter kendisi üzerine gelen bu reklam getirilerinden hoşnut kalmayarak bir şeyler yapmaya başladı, oda SoundCloud yatırımı. Bildiğiniz üzere SoundCloud bir müzik tabanı, ki Twitter 2013 senesinde de böyle bir girişimde bulunmuş ancak başarısız olmuştu. Yaklaşık 70 milyon dolara anlaşan iki şirket, önümüzde ki zamanlarda çeşitli projelere başlayacak. Özellikle de SoundCoud’un hem şarkı indirme ve aynı zamanda şarkı dinleme özelliği ile donatılmış olması ve bu özelliklerin ücretsiz oluşu, biz kullanıcıların çok daha fazla heyecanlanmasına sebep oluyor. Twitter kategorisinde yayınlanmış, en çok okunan Twitter hesap silme başlıklı haberimiz ilginizi çekebilir!

  İlginizi Çekebilecek Çok Okunan Sosyal Medya Hesap Silme İçeriklerimiz

  Facebook hesabını kalıcı olarak silmek istiyorsanız detaylı facebook hesap silme anlatımı işinize yarayabilir.

  Instagram hesabını silmek için tüm detaylarla instagram hesap silme anlatımı.

  Ask.fm hesabınızı tamamen silmek isterseniz ask fm hesap silme anlatımını inceleyebilirsiniz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Twitter yenilikleri selamlıyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Twitter yenilikleri selamlıyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Twitter yenilikleri selamlıyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?