Twitter'a Sessiz Sedasız Gelen Önemli Bir Değişiklik!

Popüler mikro blog sitesi olan Twitter giderek küçülmeye ve düşüşe devam eden Twitter'ın çok kısa bir süre önce arama sonuçlarında önemli bir değişikliğe gitmiş. İşte tüm detaylar.

Twitter'a Sessiz Sedasız Gelen Önemli Bir Değişiklik!
Twitter'a Sessiz Sedasız Gelen Önemli Bir Değişiklik! Tekno Kenar

Popüler sosyal medya sitesi olan Twitter kısa bir süre önce daha önceden satın almış olduğu Periscope'u satın almış ve bunu kendi bünyesine dahil etmişti. Bilindiği gibi daha önce de Twitter Vine'ı kapatma kararında önemli bir değişikliğe gitmişti. Twitter'ın son olarak arama sonuçlarında ciddi bir değişiklik yaptığı ortaya çıktı. 

Ünlü mikro blog sitesi Twitter'ın arama sonuçlarının eskiden olduğı gibi yeni olandan eski olana doğru sıralanmadığı ortaya çıktı. Twitter'ın konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada artık arama ekranında ilk sayfada aramaya en uygun sonuçlar öne çıkartılacak. Twitter ayrıca bu değişiklikle birlikte kullanıcıların istekleri dahilinde en son, haberler, fotoğraflar ya da videolara göre aramalar değişebiliyor. 

Twitter açıklamasında ayrıca bu değişikliği eylül ayında yapmış olduğunu ancak bu yeniliği yeni dile getirdiklerini açıkladı. Twitter'ın bu değişiklik için açıklamayı neden şimdi yapmış olduğu ve ayrıca kullanıcıların Twitter'ın aylar önce yapmış olduğu bu değişiklikten hiç haberinin olmaması ve kimsenin bu duruma ses etmemesi Twitter'ın artık eski popülerliğinin olmadığının çok büyük bir kanıtı.

Bu kategoride en çok ilgi gören Twitter hesap silme başlıklı haberimiz bir çok okurumuz tarafından incelendi.

Twitter'a Sessiz Sedasız Gelen Önemli Bir Değişiklik! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Twitter'a Sessiz Sedasız Gelen Önemli Bir Değişiklik! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün