Tekno Kenar

  Twitter’da gece modu

  Twitter için kullanıcı sayısından hepimizin haberi var. Peki geceleri kullanmaktan zorlanıyor musunuz, her ne kadar ekran ışığını kapatsak bile. Bakın bu haber sizin için.

  Twitter’da gece modu

  Twitter herkesin kullandığı en çok uygulamalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Gerçekten de herkesin en çok kullandığı uygulama ve aynı zamanda en aktif uygulama. Öyle ki buradan arkadaş olarak yollarına devam eden insanlar bile var. Her ne kadar bu durum pek de mantıklı karşılanmasa bile, böyle bir durumun varlığından da haberdarız ve böyle bir durum mevcut.

  Gerçekten yeniliklere açık uygulamalar kullandığımız gerçeği ortada. Herkes kendilerinin bu tür uygulamaları kullanmasından mutluluk duyuyor, gerçek olan bir faktörde bu. Twitter, herkesin beğenerek ve gerçekten çok fazla kullandığı uygulama. İster gece ister gündüz, günün her saati kullanılıyor. Pekâlâ Twitter’a gelen yeni özellikten haberiniz var mı? Artık gece Twitter’a girerken ekranınızın ışığını kısmaya gerek duymayacaksınız, nedeni ise; geçe modu özelliği.

  Android N’nin gece modu özelliği

  Google, Android N sisteminde uyguladığı gece modu özelliğini Twitter’da da kullanmaya karar verdi. Her ne kadar alfa seviyesinde olsa bile, Android üzerinden şu anda test aşamasına girmiş durumda. Uygulama karanlık olarak gözükecek, arka taraf siyah ve yazılar beyaz olacak. Öyle ki; şu an için otomatik olacak ama daha sonra zaman ayarlı şekilde kullanabileceğiz. Peki ne zaman gelecek, işte bu bilinmiyor.

  Twitter hakkında yazılmış, Twitter hesap silme başlıklı haberimiz en çok okunanlar kategorisindedir. Twitter hesap silme konulu içeriğimiz sizin de ilginizi çekebilir!

   

  İlginizi Çekebilecek Çok Okunan Sosyal Medya Hesap Silme İçeriklerimiz

  Facebook hesabını kalıcı olarak silmek istiyorsanız detaylı facebook hesap silme anlatımı işinize yarayabilir.

  Instagram hesabını silmek için tüm detaylarla instagram hesap silme anlatımı.

  Ask.fm hesabınızı tamamen silmek isterseniz ask fm hesap silme anlatımını inceleyebilirsiniz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Twitter’da gece modu başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Twitter’da gece modu başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Twitter’da gece modu başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?