Uncharted Filminden Yeni Ayrıntılar Açıklandı

Uzun zamandır yapım aşamasında olan Uncharted filmi ne zaman yayına girecek, filmde Nathan Drake rolünde kim oynayacak?

Uncharted Filminden Yeni Ayrıntılar Açıklandı
Uncharted Filminden Yeni Ayrıntılar Açıklandı Tekno Kenar
Bu içerik 1783 kez okundu.

Popüler PlayStation oyun serisi Uncharted, Tuhaf Şeyler ve Müzede Bir Gece filmlerinin yönetmeni Shawn Levy önderliğinde sinemaya uyarlanırken, genç Nathan Drake rolüne ise Örümcek Adam aktörü Tom Holland karşımıza çıkacak. Şimdi ise Levy filme dair yeni detaylar verirken, kendisiyle senarist Joe Carnahan’ın filmi ‘Indiana Jones tarzı’ yapmak istediğini dile getirdi.

Yönetmen Kendine Güveniyor

Shawn Levy, oyunun harika bir ruha sahip olduğunu söylerken, hayal gücüyle aksiyonun bir araya geldiğini ve bunların da film uyarlaması için mükemmel bir fırsat olduğunu dile getirdi. Uncharted filmi aslında doğrudan oyunların uyarlaması olmayacak ve daha zorlu fakat daha yaratıcı bir rota çizilecek. Filmde Nathan Drake karakterinin gençliği canlandırılacakken, serinin köklerine inilecek.

Aslına bakarsanız, Uncharted filmi uzun süredir yapım aşamasında ve ilk olarak 2009 yılında duyurulmuştu. Yıllar içinde de Mark Wahlberg, Robert De Niro, Joe Pesci, Amy Adams ve Scarlett Johansson gibi önemli oyuncuların ismi geçmişti.

Yapımcı Ekiple Arada Soğukluk Vardı

Diğer yandan filmle ilgili önemli tartışmalar da var. Senaryo tamamlandıktan sonra, oyunun yapımcı firması Naughty Dog’dan Neil Druckmann, senarist Carnahan’ın senaryosundan memnun kaldığına dair iddiaları reddetmişti. Druckmann, Naughty Dog olarak senaryoyu görmediklerini söylerken, Carnahan için de ‘Bizim desteğimizi alıyormuş gibi konuşmayı durdurmalı’ diye söz etmiştii.

Film hazırlıkları sürerken, diğer yandan yeni Uncharted oyunu The Lost Legacy de 22 Ağustos tarihinde PlayStation 4 platformuna özel olarak satışa sunulacak.

Uncharted Filminden Yeni Ayrıntılar Açıklandı Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Uncharted Filminden Yeni Ayrıntılar Açıklandı Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir