Alexa

Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak

Beklenen Macera – RPG Oyunu Vampyr’ın Kesin Çıkış Tarihi Duyuruldu.

Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak Tekno Kenar
Bu içerik 2458 kez okundu.

Focus Home Interactive ve oyunun geliştiricisi Dontnod Entertainment bugün yaptığı açıklamayla beklenen yapım Vampyr’ın 5 Haziran’da resmen çıkacağını duyurdu. Oyun için yayınlanan web serilerinin son bölümünde, oyunun net çıkış tarihini de böylece öğrenmiş olduk.

Episode IV: Stories from the Dark adlı yeni bölümde, Dontnod neden video oyunlarındaki hikaye anlatımının diğer türlere göre daha özel olduğunu açıkladı. Oyunun senaryosunu oluşturan Stéphane Beauverger konuşmayı yaparken, Vampyr’ın keşif, araştırma ve dövüş arasında seçim yapma şansı sunan bir oyun olduğunu dile getirdi. Oyun direktörü Philippe Moreau ise oyuncu ve karakterin birbiriyle bütünleşeceğini, bu sebeple de kontrol duygusunun diğer oyunlara göre daha özel olacağını belirtti.

Vampyr İle 100 Yıl Öncesinin Londra’sına Dönüyoruz

Dontnod bunu başarmak için aktör ve anlatıcı arasında da yakın bir ilişki kurmak isterken, Vampyr’ın hikâye anlatım tarzı herhangi bir film ya da televizyon dizisine göre çok daha farklı olacak.  Yüz animasyonlarıyla da son derece iddialı olan Vampyr, 1918 yılının Londra sokaklarına oyuncuları taşıyacak.

Çıkış tarihi 5 Haziran 2018 olarak açıklanan oyun, bir süredir oyuncular tarafından merakla bekleniyordu. Dontnod, daha önce de Remember Me ve Life is Strange gibi başarılı yapımlara imza atmıştı.

Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı