Ve macOS Sierra Kullanıcılara Sunuldu

Apple’ın yeni işletim sistemi olan macOS Sierra, kullanıcılara yeni bir güncelleme ile sunuldu. İşte macOS Sierra ile ilgili detaylar.

Ve macOS Sierra Kullanıcılara Sunuldu
Ve macOS Sierra Kullanıcılara Sunuldu Tekno Kenar

macOS Sierra adı verilen yeni işletim sistemi, Apple tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtılırken, yeni işletim sistem için kapsamlı güncelleme ancak yapıldı. Yeni güncelleme ile birlikte bugüne kadarki en başarılı sistem kullanıcılara sunulurken, artık iPad ve iPhone modellerinde görmeye alışkın olduğumuz Siri, macOS Sierra ile birlikte masaüstüne de geliyor. Bu bakımdan macOS Sierra yüklemesi yapan kişiler bu özelliği de kullanabilecek.

macOS Sierra’da Neler Var?

macOS Sierra ile birlikte kullanıcılara pek çok farklı özellik sunulacak. Bunlar arasında Apple Pay ile ödeme yapma gibi pek çok yenilik içeriyor. Bu bakımdan bundan sonra mac kullanımlarında kişiler oldukça farklı özelliklere sahip bir bilgisayar kullanacak.

Yeni sistemde yer alan önemli özelliklerden birisi de evrensel pano. Bu özellik ile birlikte kişilerin farklı Apple cihazlarında kopyalanan içeriğin alınması sağlanıyor. Bu bakımdan iPhone’da kopyalanan bir içerik mac üzerinden alınabilecek. Böylece metin transferi konusunda uygulamaya gerek kalmadan evrensel pano üzerinden gerekli transfer yapılabilecek.

Yeni güncellemede evrensel pano özelliğinde görüldüğü gibi pek çok özellik tablet ve telefonlar ile paylaşılmış durumda. Bu bakımdan artık Apple cihazları arasında çok daha iyi bir uyumun olduğundan söz edebilmek mümkün.

Apple Watch Unutulmadı

Yeni macOS Sierra ile birlikte Apple Watch üzerinden oturum açmak da mümkün. Bunun için ilk olarak eşleşme yapılması yeterli olacak.

Ve macOS Sierra Kullanıcılara Sunuldu Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Ve macOS Sierra Kullanıcılara Sunuldu Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün