Alexa

Vernee M5, 5.2-inç Ekran ile Duyuruldu

Çinli telefon üreticisi Vernee, 5.2 inç ekrana sahip ortalama boyutlu Vernee M5 isimli telefonu piyasaya sürüyor.

Vernee M5, 5.2-inç Ekran ile Duyuruldu
Vernee M5, 5.2-inç Ekran ile Duyuruldu Tekno Kenar
Bu içerik 1459 kez okundu.

Çinli telefon üreticisi Vernee, 5.2 inç ekrana sahip ortalama boyutlu bir cihazı başlatacak. Buna Vernee M5 deniyor. Şirket, kullanıcıların hâlâ 5.5 inç'ten küçük ekranlarla telefon talep eden bir kısmının şok etkisi yaratan bir sonuç olmadığını göstererek yaptığı bir anketi gerçekleştirdikten sonra telefona geliyor.

Vernee M5 Özellikleri

Vernee M5, Vernee Mars'a çok benzer, çok basit ve zarif bir tasarıma sahiptir. Bu arada, tasarımın geri kalan kısmı metal bir kamera ve arkada ortasında bir parmak izi tarayıcısı ile üretiliyor. Vernee, M5'in telefon gövdesinde üst düzey bir yüzey kullandığını söylüyor, bu nedenle daha parlak bir görünüme sahip olacak. Ayrıca mavi renkte olması da diğer cihazlardan çarpıcı olmasını sağlıyor.

Vernee M5

Vernee'nin M5'inde 64 bit okta-core yüksek performanslı bir işlemci bulunuyor. Telefon aynı zamanda Vernee'nin cep telefonunda çalışan Android 7.0 Nougat'a dayanan daha hafif tescilli VOS işletim sistemi nedeniyle gelecek.  Vernee'nin M5, 6GB'a RAM ve 4GB RAM seçenekleriyle piyasaya sürülecek.

Yani, genel olarak Vernee M5, iyi donanım ve hoş bir tasarım ile benzer boyuttaki cihazlara mükemmel bir alternatif gibi görünüyor.

Günümüzde Çin üzerinde yeni çıkan telefonlar çok hızlı gelişiyor. Farklı tasarımlar ile karşımıza geliyorlar. Bu tarz haberler için takipte kalın.

Vernee M5, 5.2-inç Ekran ile Duyuruldu Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Vernee M5, 5.2-inç Ekran ile Duyuruldu Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Battlefront Ücretli Loot Box Sistemi Kalkıyor
Battlefront Ücretli Loot Box Sistemi Kalkıyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor