Vine Artık Vine Camera Olacak!

Pek çok kişiyi fenomen yapan uygulama olan Vine'ın kısa bir süre içerisinde kapatılacağı Vine'ın sahibi olan Twitter tarafından açıklanmıştı. Gelen tepkiler üzerine Twitter geri adım attı!

Vine Artık Vine Camera Olacak!
Vine Artık Vine Camera Olacak! Tekno Kenar

Twitter'ın kısa bir süre önce kapatacağını duyurduğu sosyal medya platformu olan Vine 2013 yılında kullanıma sunulmuştu. Kısa süre içerisinde çok sevilen ve bu platformda pek çok popüler insanın tanınmasına imkan tanıyan Vine Twitter'ın kararıyla kapatılıyordu. 

Twitter'ın bu kararını açıklamasının ardından iki ay geçti ve kullanıcılar Twitter'ın Vine'ı kapatma kararını tepkiyla karşıladı. Giderek artan bu twpkilerin ardından Twitter Vine'ı kapatma kararında geri adım attı. Twitter'ın son açıklamasına göre Vine kapatılmayacak ancak adı Vine Camera olacak. Vine'ın 6 saniyelik kısa video formatı Vine Camera'da devam edecek. Vine Camera ile çekilen videolar Vine'da olduğu gibi kaydedilmeyecek. Kullancılar bu içerikleri telefonlarıa kaydedebilecek veya Twitter üzerinden paylaşabilecekler. 

Bir başka ifadeyle Vine artık uygulama mağazalarında sıklıkla karşılaştırdığımız kamera uygulamalarına oldukça benizyor. Her ne kadar Vine artık hayatımızdan çıksa da Vine'ın kendine özgü video formatının Vine Camera'da yaşayacak olması Vine hayranları tarafından olumlu karşılandı. 

Vine Artık Vine Camera Olacak! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Vine Artık Vine Camera Olacak! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün