Vine'da Kötü Son

Bir Anda Ortalığı Sarsan Vine Tarihin Tozlu Sayfalarında Yerini Alıyor

Vine'da Kötü Son
Vine'da Kötü Son Tekno Kenar

Kullanılmaya başladıktan sonra hızlı bir şekilde  250 milyon kullanıcı sayısına ulaşan ve bir anda yüksek ilgi  gören Vine uygulamasındaki  bu hızlı çıkış çok  kısa sürdü.Yakın tarih de  yaşanan sert düşüş ile beraber uygulama oldukça az kullanıma  sahipken Twitter tarafından  alınarak artık eski günlerine döneceği sanılıyordu.

Neydi Ne Oldu

2012 yılında gerçekleştirilen  alışveriş neticesinde geçen  4 yıllık sürede Vine'da hiç bir gelişme olmadı. Düşen kullanıcı verileri, platforma olan alakanın gösterilmemesi uygulamanın giderek sektörde bitmesine  neden oldu.Bütün bu gelişmelerden sonrada Vine için sonun gelmesi kaçınılmaz oldu.

Olan Fenomenlere Oldu

Vine uygulamasının kapatılması ile birlikte bütün paylaşımlarında silinmesi bekleniyor. Bu da en çok uygulamayı kullanarak tanınan kullanıcıları etkileyecek.

Kapatılma kararının ne zaman alındığı ve ne zaman tamamen kapatılacağı ise net olarak belli değil. Bİr kaç gün öncesinde Twitter yaklaşık %9 küçülmeye gideceğini açıklamıştı. Bu küçülmenin Vine kısmıyla alakalı olduğu yorumları da yapılıyor. Bu nedenle Twitter'ın uzun zamandan beri bu konu ile ilgili araştırma  yaptığı ve pek çok planlamanın da şimdiden hazır olduğu görüldü.

Vine'da Kötü Son Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Vine'da Kötü Son Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün