Tekno Kenar

  Vodafone Netflix tarifeleri belli oldu

  Türkiye pazarına giriş yapan Netflix Vodafone ile yaptığı anlaşma ile birlikte Vodafone’lulara özel tarifelerini sundu.

  Vodafone Netflix tarifeleri belli oldu

  Vodafone Netflix olarak adlandırılan yeni ortaklık ile birlikte Vodafone abonelerinin Netflix tarifelerine çok daha avantajlı bir şekilde sahip olabileceği belirtildi. Özellikle yıllardan beri yurt dışında hizmet veren ve kaliteli yayın hizmetleri ile birlikte oldukça popüler durumda olan Netflix, Türkiye’deki etkinliğini de arttırmayı hedefliyor.

  Etkinlik artıyor

  Firma tarafından alınan karar ile birlikte geçtiğimiz ay itibariyle Türkiye’de de yayın hayatına başlayan Netflix ilk iş ortaklığını da Vodafone ile kurmuş olacak. Türkiye’deki abonelere yönelik kurulan bu iş ortaklığı dahilinde Vodafone abonesi olan kişilerin Netflix üyeliğinde çok daha fazla avantaja sahip olacağı ve çok daha uygun fiyatlar üzerinden Netflix’ten yararlanabileceği belirtildi.

  Yeni fiyatlar nasıl?

  Netflix aboneliği için 15,99 TL ile basic, 27,99 TL ile standart üyelik ve 39,99 TL’ye Premium üyelik alabiliyor. Vodafone ile yapılan anlaşma sonrasında ise bu fiyatlarda da revizeye gidildi. Yapılan açıklamalarda özellikle Vodafone Red üyeliği bulunan abonelerin ayda 9.90 TL’ye 1 GB internet paketi satın alarak 83.99 TL değerindeki 3 aylık hediye Netflix üyeliğini alabileceği belirtildi. Bu bakımdan kullanıcılar çok az bir ücret ödeyerek 3 aylık Netflix paketine sahip olabilecek.

  Vodafone Red abonelerinin tarifelerine göre ayda 5 ile 20 TL arasında değişen rakamlar ile kişilerin pek çok farklı aboneliğe sahip olabilmesi mümkün olacak.

  [Toplam:1    Ortalama:5/5]

  Vodafone Netflix tarifeleri belli oldu başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Vodafone Netflix tarifeleri belli oldu başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Vodafone Netflix tarifeleri belli oldu başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?