Alexa

Volkswagen ID Buzz 2022’de Satışa Çıkacak

Ocak ayında Alman otomobil devi bu minibüsün modern sürümü Volkswagen ID Buzz tanıtımı yaparken, elektrikli aracın üretimi yakında başlayacak.

Volkswagen ID Buzz 2022’de Satışa Çıkacak
Volkswagen ID Buzz 2022’de Satışa Çıkacak Tekno Kenar
Bu içerik 1411 kez okundu.

VW Microbus olarak bilinen Volkswagen yapımı minibüsler kesinlikle efsane araçlar ve bir dönem ülkemizde de yaygın olarak kullanılmıştı.

Ocak ayında Alman otomobil devi bu minibüsün modern sürümünü tanıtırken, elektrikli aracın üretimi yakında başlayacak.

Volkswagen ID Buzz ​İçin Firmadan Doğrulama Geldi

Volkswagen, ID Buzz minibüslerin satış tarihi olarak 2022 yılını açıklarken, şu anda internette dolaşan pek çok prototip çizim de mevcut. Aslına bakarsanız hâlâ araç son hâlinden oldukça uzak ve yaklaşık 5 yıllık bu süreçte çok fazla değişiklik yaşanabilir. Fakat şu bir gerçek ki hem ID Buzz hayranları, klasik sevenler, hem de iyi bir minibüs arayanlar bu modelden oldukça memnun kalacak.

Volkswagen ID Buzz Eskiye Göre Çok Daha Güçlü

Açıklananlara göre ID Buzz bataryası 270 mil mesafe kat etmeye yeterli olacak. Yani tek şarjda yaklaşık 450 km yol yapılabilecek ve bu sayede şehirler arası seyahat de mümkün olacak.

369 beygir gücü olan yeni Vosvos minibüsü, yıllar önce çıkan orijinal mikro minibüse göre çok daha güçlü. Tabii ki araç yüksek beygirine rağmen o kadar hız yapamıyor ve asıl tasarlanma amacı otonom sürüş, bol yolcu kapasitesi.

Aynı zamanda yeni ID Buzz’ın sürücü koltuğu da arkaya dönebiliyor ve bu sayede geniş aileler buraya bir masa koyarak oturabiliyor, masa oyunları oynayabiliyor ya da farklı şeyler yapabiliyor.

Ümit ediyoruz ki ilerleyen dönemlerde Volkswagen ID Buzz hakkında daha çok bilgiye kavuşacağız.

Volkswagen ID Buzz 2022’de Satışa Çıkacak Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Volkswagen ID Buzz 2022’de Satışa Çıkacak Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
Facebook Messenger Kids Android
Facebook Messenger Kids Android