Tekno Kenar

  WhasApp’ta büyük emoloji dönemi başlıyor

  Facebook şirketine ait olan WhatsApp, yeni güncellemeler ile yakında mağazalarda yerini alacak. Son güncelleme şuanda iOS’ta beta sürüm olarak denenebiliyor.

  WhasApp’ta büyük emoloji dönemi başlıyor

  Emolojiler artık WhatsAppta da mevcut!

  Mobil sohbet uygulamalarından en çok kullanılan WhatsApp kendisini yenilemeye devam ediyor. Şirket bünyesinde bulunan Facebook ve Messenger’da da bulunan tek gönderildiğinde büyüyen emolojiler artık WhatsAppta da mevcut. Şirket genel olarak uygulamalarında birbirini taklit eden özelliklere yer veriyor.

  Yeni güncelleme her zaman olduğu gibi yine önce iOS’lara geldi. Şu anda iPhone kullananlar bu güncelleme için uyarı almış durumda. Bazıları ise yeni özelliklerin tadını çıkarmaya başlamıştır bile. Android’e ise kısa zamanda güncelleme gelmesi bekleniyor. Ayrıca birkaç yeni özellik de eklenmiş durumda.

  Artık sohbetlerin daha hızlı açılacağı belirtiliyor. Bunun yanı sıra resim ekleme gibi ikonların bulunduğu menüye yeni nesneler eklendiği açıklandı. Güncellemenin boyutunun ise 73mb olduğu ifade edildi. Şu an AppStore’da Beta sürümü paylaşılan uygulamayı kullanıcılar denemekle meşgul.

  Tam sürümünün ise kısa zamanda mağazalarda yer alması bekleniyor. Son olarak ise videolar ile ilgili yeni özellikten söz edeceğiz. Farklı bir bakış açısıyla yaklaşan Apple, videolara yakınlaştırma özelliği koyduğu yapılan açıklamadan anlaşılıyor. Yeni güncellemenin çıkması merakla bekleniyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  WhasApp’ta büyük emoloji dönemi başlıyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  WhasApp’ta büyük emoloji dönemi başlıyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  WhasApp’ta büyük emoloji dönemi başlıyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?