Tekno Kenar

  WhatsApp kullanıcıların özel bilgilerini paylaşmayacak

  Facebook ile bilgi paylaşacağını duyuran WhatsApp, kullanıcıların özel bilgilerini paylaşmayacaklarını ve kullanıcı gizliliğini ihlal etmeyeceklerini duyurdu.

  WhatsApp kullanıcıların özel bilgilerini paylaşmayacak

  Facebook geçtiğimiz yıllarda dünyanın en popüler ve en yaygın olarak kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ı satın alarak bünyesine kattı. Facebook tarafından satın alınan WhatsApp’ın kuruluşundan beri bağlı olduğu ilkeleri çok değişti. WhatsApp’ın ilkelerine aykırı attığı son adım da Facebook ile bilgi paylaşacağını ve bazı şirketlerin kullanıcılara reklam amaçlı mesaj göndermesini sağlayacağını duyurması oldu.

  Gizlilik ihlali olmayacak

  WhatsApp’ın geçtiğimiz günlerde aldığı bu karara olan tepkiler sürüyor. WhatsApp kullanıcıları WhatsApp’ın bu uygulamasından hiç memnun değiller. Kullanıcıların asıl endişesini, gizliliklerin ihlal edileceği korkusu oluşturuyor.

  Gelen tepkilere kayıtsız kalamayan ve kullanıcılarını kaybetmekten korkan WhatsApp, yeni uygulamayla birlikte kullanıcıların gizliliklerinin ihlal edilmeyeceğinin altını çizdi. Kullanıcıların bilgilerini kötüye kullanmayacaklarını ve bu uygulamanın WhatsApp’ın hizmet kalitesini arttıracağını iddia etti.

  WhatsApp kullanıcıların özel bilgilerini paylaşmayacak başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  WhatsApp kullanıcıların özel bilgilerini paylaşmayacak başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  WhatsApp kullanıcıların özel bilgilerini paylaşmayacak başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?