WhatsApp’a Reklam Mı Geliyor

En yaygın kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp’a reklam mı gelecek?

WhatsApp’a Reklam Mı Geliyor
WhatsApp’a Reklam Mı Geliyor Tekno Kenar

WhatsApp geçtiğimiz yıllarda Facebook tarafından satın alındı. Satın alınmadan önce de dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, Facebook tarafından satın alındıktan sonra çok büyük değişimler yaşadı. Whatsapp tarafından yapılan açıklamalar, uygulamada herhangi bir reklam olmayacağı ve tamamen ücretsiz olacağı yönündeydi.

WhatsApp çok değişeceğe benziyor

WhatsApp’ın dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Kullanıcıların WhatsApp’ı bu kadar sevmesinin başlıca nedenlerinden biri de, içeriğinde reklam bulundurmaması ve tamamen ücretsiz olmasıydı. Fakat gelen bilgilere göre, dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, reklam piyasasına yenildi.

Facebook tarafından satın alınan WhatsApp, satın alındıktan sonra çok değişti. Bu değişimlerin sonuncusu ve belki  de en büyüğü, WhatsApp’a reklam gelmesi olacağa benziyor. Dünlanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp’a reklam geliyor. Bu durum WhatsApp’ın kullanıcı sayısında bir değişim yaratacak mı bilinmiyor. Fakat  kullanıcıların WhatsApp’a reklam gelmesinden memnun kalmayacağı açık.

WhatsApp’a Reklam Mı Geliyor Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

WhatsApp’a Reklam Mı Geliyor Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün