Wikipedia Eğlendirirken Öğretecek!

2001 yılından beri dünyanın en büyük internet sözlüğü olarak yayın hayatına devam eden Wikipedia, yeni bir servis geliştiriyor.

Wikipedia Eğlendirirken Öğretecek!
Wikipedia Eğlendirirken Öğretecek! Tekno Kenar

2001 yılından beri yayın hayatına devam eden dünyanın en büyük internet sözlüğü Wikipedia, ilk günden beri internet kullanıcıları için çok önemli bir rol oynuyor. Arama sonuçları konusunda kullanıcıların aradıklarını bulmasına yardım eden Wikipedia, aynı zamanda birçok kategoride öğretici makaleler yayınlıyor. Şu an sektörde rakipsiz olarak kabul edilen internet ansiklopedisi, büyüklüğüne rağmen olduğu yerde saymamakta kararlı. Wikipedi önümüzdeki günlerde kullanıcıları için yepyeni bir servis geliştirmeyi planlıyor.

EĞLENDİRİRKEN ÖĞRETECEK

Küresel anlamda dünyanın her yerinden milyonlarca insana hizmet eden Wikipedia, bu küresel yapısından ilham alarak yepyeni bir servis geliştiriyor. Wikiverse adını verdikleri yeni servis kullanıcıları eğlendirirken öğretecek. Birçok renkli görsel ile zenginleşen sayfalarda kahinat hakkında bilimsel makaleler yayınlanacak. Kullanıcılar yıldız kümelerini, gezegenleri, galaksileri sıkılmadan eğlenerek öğrenecek.

TASARIMI TAMAMLANDI

Önümüzdeki günlerde hizmete sunulması beklenen Wikiverse'ün tasarımı Fransız bir tasarımcı tarafından tamamlandı bile. Anlayacağınız Wikipedia yeni servisini yayınlamak için gün sayıyor olabilir. İlk kez böyle bir projeyle kullanıcılarının karşısına çıkan dev internet ansiklopedisi, başarılı olacak mı? İlerleyen günlerde göreceğiz.

Wikipedia Eğlendirirken Öğretecek! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Wikipedia Eğlendirirken Öğretecek! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün