Windows 10 Donma Sorununa Nihayet Bir Çözüm Üretildi

Windows 10 kullanıcılarının yaşamış olduğu donma sorununa, yeni güncelleme ile çözüm bulundu.

Windows 10 Donma Sorununa Nihayet Bir Çözüm Üretildi
Windows 10 Donma Sorununa Nihayet Bir Çözüm Üretildi Tekno Kenar

Microsoft’un piyasaya sürmüş olduğu Windows 10, birçok kullanıcı tarafından tam not almışken, geçtiğimiz günlerde geliştirilen güncellemenin ardından birçok sorun ile karşılaştı. Bu güncellemeyi yapan kullanıcıların genelinde meydana gelen sorun, donmalardan yana olmaktaydı. Artık buna bir çözüm üretildi.

Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 gibi orijinal yazılımlardan bir tanesini kullanan kişiler, Windows’un son olarak geliştirdiği Windows 10 yazılımını ücretsiz bir şekilde kullanma hakkına sahipti. Yeni bir sistem olmasına rağmen neredeyse eksiklerinin olmadığını birçok kişi söylemekteydi. Fakat Windows 10’a gelen güncellemeler ile birlikte kullanıcılar bilgisayarlarını adeta kullanamaz hale geldiler. Birkaç kullanıcı ile sınırlı kalmayan bu durum, en üst teknolojiye sahip ürünlerde bile donma sorununa yol açmaya başlamıştı. Birçok tepki ile karşılayan Microsoft ise, bu sorunu ortadan kaldırmak adına çalışmalarını nihayet tamamladı.

Yeni Güncelleme İle Bu Sorun Ortadan Kalktı

Microsoft’un 20. Yılına yönelik hazırlıklarını sürdürürken bu tepkiler ile karşılaşması, çalışmalarına hız kattı. Depolama alanlarında kilit ve donma problemlerine yol açan sürüm için, yeni güncelleme sorunu ortadan kaldırmak için yeterli olacak. Şuan resmi sitesinden ücretsiz bir şekilde yükleyebileceğiniz yamanın yapı numarası KB3176938 olarak karşınıza çıkacaktır. Sorundan kurtulmak ve özellikle de SSD üzerine bir sistem yapılanması sağlıyorsanız, güncellemeyi yüklemekte vakit kaybetmemelisiniz. Bu yama ile ilgili sistem gerekliliklerini ve hangi aşamalar ile yüklenebileceğini de yine site üzerinden kolay bir şekilde öğrenme şansına sahipsiniz.

Windows 10 Donma Sorununa Nihayet Bir Çözüm Üretildi Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Windows 10 Donma Sorununa Nihayet Bir Çözüm Üretildi Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün