Windows Bilgisayarınızı Kurtaracak Araçlar

Windows bilgisayarınız fazla sorun çıkarmaya başladıysa bu araçlar deneyin.

Windows Bilgisayarınızı Kurtaracak Araçlar
Windows Bilgisayarınızı Kurtaracak Araçlar Tekno Kenar

Windows bilgisayarınız, zaman geçtikçe birçok sorun çıkarmaya başlayabilir. Windows her ne kadar işletim sistemini oldukça güçlendirmiş olsa da Windows’un yeni sürümleri de büyük sorunlar çıkarabiliyor.

Bilgisayarımızda böyle bir sorun çıktığında para verip servise göndermek yerine yapabileceğiniz bedava şeyler var. Windows bilgisayarınız sorunlu davrandığında kullanabileceğiniz ücretsiz araçları sizler için derledik.

CPU-Z :

Bu araç ile, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızın donanımını takip edebilirsiniz.Bilgisayarınızda uyumluluk sorunu varsa bunu da tespit edebilir. Ama en çok kullanıldığı durum, bilgisayarınızı servise verirken, içindekilerin değiştirilmediğini kontrol etmek oluyor.

Performans İzleyicisi:

Bu araç, Windows 10 ile birlikte hayatımıza girdi. Araç ilk açıldığında varsayılan olarak CPU zamanını gösterse de, ekrandaki + işaretine basarak istediğimiz sayaçları ekleyebiliriz.

Güvenlirlik izleyicisi:

Bu aracın adı az duyulmuş olabilir. Fakat kullanıldığında işimize çok yarayabilir.Güvenilirlik İzleyicisini Denetim Masası içinde aratarak bulabilirsiniz. Güvenilirlik yöneticisinde, bilgisayarınızın geçmişte yaşadığı hataları ve sorunları görebilirsiniz.

Windows Bilgisayarınızı Kurtaracak Araçlar Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Windows Bilgisayarınızı Kurtaracak Araçlar Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Kodak Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor (KODAKCoin)
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri
Facebook Messenger Yeni AR Filtreleri