Tekno Kenar

Xiaomi Mi 5 Türkiye’de indirime girdi

Türkiye pazarında da yer alan Xiaomi Mi 5 modelinin indirime girdiği ve Türkiye’deki kullanıcılar tarafından indirimli fiyat üzerinden satın alınabileceği açıklandı.

Xiaomi Mi 5 Türkiye’de indirime girdi

Xiaomi Çin sınırlarını aşarak pek çok ülke pazarına giriş yapmayı başarırken özellikle gelişen online ticari sistemler telefonların çok farklı pazarlara da ulaştırılmasını sağlıyor. Türkiye’de ilgi çeken modellerden bir tanesi de Xiaomi Mi 5 olurken bu konuda oldukça önemli bir açıklama yapıldı.

Xiaomi mi 5 güncel fiyatı ne?

Xiaomi mi 5 için yapılan son açıklamalarda yeni telefon modeline sahip olmak isteyen kullanıcıların çok daha uygun bir fiyat üzerinden cihazı satın alabileceği belirtilirken telefon hepsiburada.com üzerinden oldukça uygun bir fiyat ile satılmaya başlandı. Yurt dışında pek çok Avrupa ülkesinde satışı yapılan cihaz oldukça yüksek bir satış rakamına ulaşırken bu noktadaki en önemli etken cihaz fiyatının diğer modellere göre düşük olmasaydı. Üstelik yaşanan son gelişmelerde fiyatın da düşürülmesi çok daha cazip bir seçenek yarattı.

150 TL indirim geldi

Cihazın Türkiye fiyatı 1589 TL olsa da hepsiburada.com üzerinden beyaz versiyonunun 1439 TL üzerinden satın alınabileceği açıklandı. Bu bakımdan yeni telefon modeli için 150 TL daha az ücret ödeyerek satın alma işlemlerini tamamlamak mümkün.

Xiaomi mi 5 teknik özellikleri neler?

Xiaomi mi 5 modelinin teknik özellikleri ise şöyle;

7.3 mm incelik ve 139 gram ağırlık

5.15 inç Full HD ekran

Snapdragon 820 işlemci

32 ve 64 GB depolama alanı seçeneği ile 3 GB RAM

128 GB depolama alanı seçeneği ile 4 GB RAM

Adreno 530 grafik birimi

Çift LED flaş 16 MP arka kamera

4 MP ön kamera

3000mAh batarya

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Xiaomi Mi 5 Türkiye’de indirime girdi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
Xiaomi Mi 5 Türkiye’de indirime girdi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

Xiaomi Mi 5 Türkiye’de indirime girdi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?