Tekno Kenar

  Xiaomi Mi Max heyecanla bekleniyor!

  Xiaomi amiral gemisi tanıtımını yaptığı yepyeni akıllı telefon modeliyle birlikte tüm ilgi ve merakı üzerinde toplamaya devam ediyor. Resmi açıklama ne zaman gelecek? İşte tüm detaylar…

  Xiaomi Mi Max heyecanla bekleniyor!

  Xiaomi amiral gemisi

  Xiaomi amiral gemisi, geçtiğimiz haftalarda duyurduğu Mi 5 modelinin ardından Mi Max modelini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Resmî açıklamanın ne zaman yapılacağı konusunda tam kesin bilgi olmamasıyla birlikte 10 mayısta açıklanacağı söyleniyor. Ancak birbirinden farklı tanıtım videolarıyla ilgi ve alakayı üzerinde topluyor.

  Mi Max özellikleri

  Her gün tanıtımının yapıldığı mi max modelinin teknik özelliklerini anlatalım. Anlaşıldığı üzere yeni gelecek olan Mi Max modeli çok ince bir tasarıma sahip olacak. Son zamanlar da ince tasarım çok moda ve kullanış bakımından da çok rahat. Şimdiye kadar standart boyutlarda telefon üretmesine rağmen bu defa sınırları zorlayacağa benziyor. 6.44 inch ve 4.500mAh pil’e sahip olacak olan telefon, 650 işlemciye sahip olacak. 3 veya 2 GB Ram, 32 veya 16 GB depolama alanına sahip olacak. En önemli noktalardan biri de micro sd ve nano sim özelliğinin yer alması. Böyle bir özelliği koymaları birçok kullanıcıyı kendisine çekecek. Muhtemelen firma bunu düşünmüştür. Cihazın ismi ise halka açık bir oylama ile seçilmiş. Merakla beklenen açıklama bugün gelecek.

  Xiaomi Mi Max heyecanla bekleniyor! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Xiaomi Mi Max heyecanla bekleniyor! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Xiaomi Mi Max heyecanla bekleniyor! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?