Xiaomi'nin Yeni Elektrikli Aracının Tanıtımı İçin Gün Sayıyor!

Çinli dev şirket Xiaomi son zamanlarda tanıttığı ürünlerle dikkat çekmeye devam ederken Çinli dev şirketin elektrikli aracını tanıtmak için gün saydığı ortaya çıktı. İşte tüm detaylar.

Xiaomi'nin Yeni Elektrikli Aracının Tanıtımı İçin Gün Sayıyor!
Xiaomi'nin Yeni Elektrikli Aracının Tanıtımı İçin Gün Sayıyor! Tekno Kenar

Ürettiği uygun fiyatlı ve yüksek donanımlı akıllı telefonlarla kullanıcılar tarafından çok sevilen ertesinde diğer kaliteli teknolojik ürünlerle kullanıcıların büyük beğenisini kazanmıştı. Genelde çok uygun fiyatlı ve kaliteli akıllı telefonlarıyla bilikte drone ve çevre ürünleriyle karşımıza çıkan Xiaomi bu sefer farklı bir ürünle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Eğer Xiaomi tarafından gelen haberler doğruysa Xiaomi çok yakında yeni bir elektrikli araç tanıtacak. 

Çinli dev şirket olan Xiaomi bilinidği gibi kısa bir süre önce QiCycle isimli bir elektrikli bisikletini tanıtmış ve Xiaomi'nin yeni elektrikli bisikletinin ardından Xiaomi'nin yeni elektrikli aracının duyuru görseli sızdırıldı. Sızdırılan bu görselde araç duyurusunun yapılacağı haricinde herhagi bir ayrıntıya yer verilmiyor. Görselin arkaplanında ise araca ait olduğu düşünülen lastik izlerine yer veriliyor. Bu izlere bakıldığında ise bu yeni duyurunun elektrikli bisiklet haricinde daha büyük bir araca belki de bir otomobile ait olacağı düşünülüyor. 

Xiaomi'nin bu duyurusunun gerçek olup olmadığı bilinmiyor ancak sızdırılan bu görselde tanıtımın yağılacağı tarihin 12 Aralık olacağı görülüyor. Bakalım Xiaomi 12 Aralık tarihinde böyle bir tanıtım yapıp yapmayacağını göreceğiz. 

 

Xiaomi'nin Yeni Elektrikli Aracının Tanıtımı İçin Gün Sayıyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Xiaomi'nin Yeni Elektrikli Aracının Tanıtımı İçin Gün Sayıyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?