Tekno Kenar

  Xperia X Performance’in fiyatı ne kadar düştü?

  Sony’nin geçtiğimiz zamanlarda kullanıcılarına sunduğu Sony Xperia X Performance beklenen ilgiyi görmedi.

  Xperia X Performance’in fiyatı ne kadar düştü?

  Türkiye’de en çok tercih edilen akıllı telefon markalarından olan Sony’nin geçtiğimiz zamanlarda kullanıcılarına sunduğu Sony Xperia X Performance beklenen ilgiyi görmedi. Telefon özellikleri genel açıdan teknoloji severler tarafından beğenilse de fiyatı konusunda eleştirilere konu oldu. Eleştirilere kulak asan Sony’de cep telefonu Sony Xperia X Performance’in fiyatını düşürme kararı aldığını açıkladı.

  Sony uzun çalışmalar sonucu piyasaya sürdüğü yeni telefonu Sony Xperia W Performance hakkında bazı kararlar aldı. Büyük bir çalışma sonucu piyasaya iddialı bir şekilde sürülen cep telefonu Sony Xperia X Performance beklenen ilgiyi görmedi. Telefonun birçok donanımsal ve yazılımsal özellikleri teknoloji severler tarafından beğenilmesine rağmen beklenen ilgiyi görememesi üzerine Sony telefon hakkında araştırmalar yaptı. Araştırmalar sonucu Sony Xperia X Performance’ın kullanıcılar tarafından pahalı bulunduğu öğrenildi.

  Xperia X Performance’ın fiyatı ne kadar olacak?

  Xperia X Performance için araştırma çalışmaları yapan Sony ortaya çıkan telefonun pahalı bulunması sonucu üzerine telefonun fiyatında bir düzenleme kararı aldı. Telefonun satış fiyatının düşürülmesi kararının alan Sony, cep telefonu Xperia X Performance için 700 dolar olan fiyatı indirerek 579 dolardan satışa sunulmasına karar verdi.

  Satış fiyatının 579 dolar olacağı telefonun birçok özelliği teknoloji severler tarafından beğenilmişti.  5 inç ekran boyutu olan Sony Xperia X Performance’ın ekranının full hd olduğu biliniyor. Fotoğraf tutkunları tarafından tercih edilen telefonlardan biri olan Xperia X Performance’ın 23 Mp kamerası bulunuyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Xperia X Performance’in fiyatı ne kadar düştü? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Xperia X Performance’in fiyatı ne kadar düştü? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Xperia X Performance’in fiyatı ne kadar düştü? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?