Yapay Zeka Dünya Güzelini Seçti

Beauty.ai sitesi, geçtiğimiz günlerde bir güzellik yarışması düzenledi. Fakat güzellik yarışmasının jürisi bu sefer insanlar değildi. Bu sefer dünya güzellerini yapay zeka seçti.

Yapay Zeka Dünya Güzelini Seçti
Yapay Zeka Dünya Güzelini Seçti Tekno Kenar

Dünyada çoğu insan, yarışmacıların fiziksel güzelliklerine göre sıralanıp dereceye girenlere ünvan ve ödüllerin verildiği “güzellik yarışmalarını” izliyor. Bir çok kanal ve birçok internet sitesi bu gibi yarışmaları düzenliyor. Düzenlenen yarışmalar oldukça da ilgi görüyor.

Beauty.ai sitesi geçtiğimiz günlerde bir güzellik yarışması düzenledi. Düzenlenen güzellik yarışması oldukça ilgi gördü. Fakat yarışmanın en çok ilgi gören tarafı yarışmacılar değil, jüriydi. Zira bu yarışmada jüri insanlardan oluşmuyordu. Jüri bu sefer insanlardan oluşmak yerine yapay zekadan oluştu. Yarışmaya katılan yarışmacıları jüri konumundaki yapay zeka değerlendirdi. Bu değerlendirmenin sonucunda yarışmacıları sıraladı ve yarışmanın kazananlarını belirledi.

Yapay zeka tarafından oluşan jüri, kullanıcıların yüz algoritmalarını yüz kırışıklıkları, yüz simetrileri ve gösterdikleri yaşlara göre oluşturdu ve bu algoritmaya göre yarışmacıları değerlendirdi.

Yapay Zeka Dünya Güzelini Seçti Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Yapay Zeka Dünya Güzelini Seçti Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
CCleaner Virüsünün Hedefinde Teknoloji Devleri Vardı
CCleaner Virüsünün Hedefinde Teknoloji Devleri Vardı
Elektronik Sigaranın Zararları Ortaya Çıkmaya Başladı!
Elektronik Sigaranın Zararları Ortaya Çıkmaya Başladı!