Yasaklı Bulut Sunuculara Nasıl Girilir?

Türkiye'de alınan son kararlar ile birlikte bulut sunucuları erişim engellenirken kullanıcılar küçük araçlar ile bulut sunuculara erişim sağlayabilecek.

Yasaklı Bulut Sunuculara Nasıl Girilir?
Yasaklı Bulut Sunuculara Nasıl Girilir? Tekno Kenar

Türkiye'de özellikle siyasi isimlere yönelik yapılan siber saldırılar sonucunda pek çok önemli bilgiye erişilmesi ve bu bilgilerin bulut sunucuların üzerinden paylaşılması Türkiye'deki kurumları harekete geçirdi. Konu ile ilgili yapılan resmi açıklamalarda Türkiye'de de faaliyetlerini sürdüren pek çok bulut sunucuya erişimin engellendiği ifade edilirken kullanıcılar normal Türkiye altyapısı üzerinden sunulan internet hizmeti ile bulut sunuculara giriş yapamıyor. Bu nedenle bulut sunuculara giriş yapmak isteyen kullanıcıların mutlaka işlemler yapması gerekiyor.

VPN İle Giriş Mümkün

Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde çeşitli VPN uygulamaları ile kolay bir şekilde yasaklı bulut sunuculara giriş yapılabileceği belirtildi. Bu bakımdan sizler de yasaklı bulut sunuculara giriş yapmak istiyorsanız yasaklı bulut sunuculara giriş konusunda paylaşılan uygulamaları tercih edebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda oluşturulmuş uygulamalar ip adresini değiştirerek farklı ülke ve lokasyonlardan bağlantı yapılmasını sağlıyor. Böylece Türkiye'deki engelleme işlemlerine maruz kalmadan kişilerin kolay bir şekilde yasaklı bulut sunucularına giriş yapabilmesi ve bu sistemler üzerinden işlemlerini sürdürebilmesi mümkün duruma geliyor.

VPN Araçlarını Kullanın

 

Yasaklı bulut sunucularının tekrar açılana kadar normal bir şekilde giriş yapılabilmesi mümkün olmayacağından dolayı kişilerin özellikle mutlaka bu sistemlere giriş yapması gerektiği durumlarda belirtilen uygulamaları kullanması gerekiyor. Piyasada bu konuda pek çok farklı uygulama yer aldığından dolayı ihtiyaçların kolay bir şekilde uygun bir uygulama üzerinden giderilmesi mümkün.

Yasaklı Bulut Sunuculara Nasıl Girilir? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Yasaklı Bulut Sunuculara Nasıl Girilir? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
CCleaner Virüsünün Hedefinde Teknoloji Devleri Vardı
CCleaner Virüsünün Hedefinde Teknoloji Devleri Vardı
Elektronik Sigaranın Zararları Ortaya Çıkmaya Başladı!
Elektronik Sigaranın Zararları Ortaya Çıkmaya Başladı!