Yeni Bir Çerçevesiz Akıllı Telefon Geliyor!

Teknoloji dünyasında son zamanlarda akıllı telefon üreticileri akıllı telefonlarını tamamen çerçevesiz ekranlı modeller üzerinde yoğunlaşıyor. Son zamanların modası olan bu cihazlara bir yenisi daha ekleniyor.

Yeni Bir Çerçevesiz Akıllı Telefon Geliyor!
Yeni Bir Çerçevesiz Akıllı Telefon Geliyor! Tekno Kenar

Akıllı telefon denilence artık pek çok üretici akıllı telefonlarını çerçevesiz üretiyor. İlk olarak Xiaomi'nin Mi Mix modeliyle gündeme gelen çerçevesiz ekranlı modeller revaçta. Son zamanlarda pek çok ünlü markanın çerçevesiz modellere yönelmesiyle birliklte Çinli akıllı telefon üreticisi olan Elephone da çerçevesiz ekranlı telefonuyla kullanıcıların karşısına çıkacak. 

Son zamanlarda üretmiş olduğu akıllı telefonlarla adından söz ettiren Elephone firmasının yeni modeli olan Elephone S8'de üst ve yan kısımlarında herhangi bir çerçeve bulunmuyor. Yan tarafında kavisli bir tasarımla gelen ve çerçevesiz bir tasarımla gelecek olan modelde büyük bir ihtimalle 128 GB'lık bir hafıza bulunacak. 

Elephone S8'de parmak izi okuyucusu bulunması kesin gözüyle bakılıyor ancak akıllı telefonun kamerasıyla ilgibi bir detay bulunmuyor. Elephone S8'in ne zaman tanıtılacağı ve Çin dışında satışı çıkıp çıkmayacağı ise bilinmiyor. 

Yeni Bir Çerçevesiz Akıllı Telefon Geliyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Yeni Bir Çerçevesiz Akıllı Telefon Geliyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün