Tekno Kenar

  Yeni DJI Phantom 4 Pro Drone daha sessiz, daha iyi olacak

  Sıradaki DJI Phantom 4 Pro drone modeli bir önceki modele göre yüzde 60 daha sessiz çalışacak. DJI Phantom 4 Pro modeli maksimum hız olarak saatte 72 km’ye ulaşabilecek ve 7 km’lik bir alanda 30 dakikalık uçuşlara izin verecek.

  Yeni DJI Phantom 4 Pro Drone daha sessiz, daha iyi olacak

  DJI iki yeni Phantom 4 drone modelini bugün duyurudu. DJI Phantom 4 Pro V2.0 ile Phantom 4 Pro+ V2.0 ortaya çıkmış oldu. Hatta her iki cihaz için de satışlar bugün başladı.

  Daha sessiz drone, daha iyi kamera; DJI Phantom 4 Pro

  DJI’ın iddialarına göre her iki model de önceki modellere göre yüzde 60 daha sessiz olacak. Yeni cihazlarda 4 dB oranında gürültü azalacak. Bu yeni aerodinamiklerle gerçekleşirken, geliştirilmiş gürültü kontrolü sağlanacak.

  DJI Phantom 4 Pro modeli maksimum hız olarak saatte 72 km’ye ulaşabilecek. Ayrıca 7km’lik bir alanda 30 dakikalık uçuşlara izin verecek.

  Aynı zamanda DJI Phantom 4 Pro üzerinde 1 inçlik CMOS bir kamera bulunuyor. DJI Mavic Air ve Mavic Pro modellerine göre daha başarılı bir kamerası olacak. Aynı zamanda içinde bulunan gelişmiş sensörle 4K videoları 60fps kare oranında çekmeye izin veriyor.

  Fakat gürültü azaltmanın yanı sıra DJI Phantom 4 Pro’nun batarya, mesafe gibi özellikleri bir önceki modelle aynı. Yeni özellik olarak ise OcuSync HD aktarma sistemi dikkat çekiyor. Bu özellikle 4K videolarınızı doğrudan çekim sırasında yayınlayabiliyorsunuz.

  Amerika’da DJI Phantom 4 Pro modeli 1499 dolara satılmaya başladı. İçinde yüksek çözünürlü kontrolcü bulunan paket sürümü için de 1799 dolar fiyat etiketi belirlendi.

  Yeni DJI Phantom 4 Pro Drone daha sessiz, daha iyi olacak başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Yeni DJI Phantom 4 Pro Drone daha sessiz, daha iyi olacak başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Yeni DJI Phantom 4 Pro Drone daha sessiz, daha iyi olacak başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?